Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Metro mreža TARGO Telekoma pokriva 95 % teritorije Beograda. Mikro mrežom, koja omogućava povezivanje zgrada i uvodjenje naše FTTH optike, do sada smo pokrili 41 % urbanih delova Grada. Naše ekipe su na terenu, tako da sa punim pravom očekujemo da ćemo u što kraćem roku „umrežiti“ celu prestonicu.
Ovo su mi poslali na mail kada sam ih pitao za mapu pokrivenosti,naravno nisu se setili da napisu koje konretno delove grada obuhvata ovih 41%
Link to comment
ako ti nije problem pitaj ih za HRT2, Sport klub i da li postoji mogućnost za više HD kanala u nekim paketimahvala ^_^
Dogovorio sam se sa agentom TT da navrati u ponedeljak na lokaciju st.Merkator pa javljam sta je ponuda...
Link to comment

Upravo potpisah, osnovni paket 10/5. Kazu ceka se do 15 dana na tehnicku instalaciju. Sto se tice kanala, HRT 2 se nalazi na spisku koji sam upravo dobio, u pregovorima su sa SK, ima 4 arene kao i Prve iako nije na listi. Bice vremenom jos, "neki za koje nismo ni culi".HD kanal ce takodje biti, a od nove godine i IPTV.eto. Kad mi uvedu tehnicku instalaciju recicu koju i o kvalitetu slike i interneta.

Link to comment

krajnje licno, prvo zato sto za 200 dinara manje mesecno dobijam 2x brzi net i digitalnu TV, kod Radijusa toliko kosta analogni. Izobor kanala u tom osnovnom paketu je los a baska sto sam nekoliko puta trazio da mi uvedu Baby tv a oni preporucivali da predjem na skuplji paket. Meni dovoljno.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...