Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

novi Fox kanal bi trebao da ima ovo za početak- Sinbad- The Walking Dead (3. sezona)- The Fades- Bones (6. sezona)- Spooks (7. sezona)- The New Normal- Last Man Standing- The Simpsons (10. sezona)- Misfits- Awake- True Blood (4. sezona)- Bedlam

Link to comment
novi Fox kanal bi trebao da ima ovo za početak- Sinbad- The Walking Dead (3. sezona)- The Fades- Bones (6. sezona)- Spooks (7. sezona)- The New Normal- Last Man Standing- The Simpsons (10. sezona)- Misfits- Awake- True Blood (4. sezona)- Bedlam
Gde?I kako ce se zvati?
Link to comment
Da li neko zna hoce li biti HRT3 na SBB-u? Bilo bi steta da ga ne ubace...
neće biti
A, koja je fora sa (ne)uvođenjem nekog novog kanala, u ovom slučaju HRT3? Vidim da si upućen u stvari, pa me interesuje... Inače, gledao bih ja ovaj program preko satelita, ali pošto trenutno nisam na jednom mestu, onda mi ta opcija za sada ne odgovara...
Link to comment

Sad ću baš da pronađem i iščitam tu temu.Glede zacrnjivanja mi tek ništa nije jasno.Koliko sam ja ispratio, "gase" samo sportske sadržaje, barem u mom selu. Doduše, jedan dan su zamračili stranjske serije, ali je to bilo samo tada i nikad više. Sa druge strane, drugar mi kaže da nam u rodnom gradu HRT2 puštaju bez ikakvih ograničenja i da može da (se) gleda kompletan program. Sad ti tu nađi pravila...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...