Jump to content
IGNORED

Ljaptop


Musharaf

Recommended Posts

lep je, bordo :)

nije imao os. za sada se dobro drzi, videcemo.

razumem sto si odustala, da mi prethodni laptop nije skroz otisao, ne znam da li bih i ja imala strpljenja.

 

regstrovala sam se za lejzi beg, trebalo bi do ng da stigne.

  • +1 1
Link to comment

Ako nema u radnji, velika verovatnoća da nema nigde...

 

Suštinski, niko ne drži kod sebe, samo kod dobavljača, pa onda uzimaju od njih kad naručiš... A to stanje se ne ažurira baš uvek tačno... Da budem blag...

 

Ja samo kad vidim da ima u prodavnici, odem uzmam, nosim kući... Opekao sam se bar 10 puta sa naručivanjima, i to nimlo jeftinih stvari... I onda čakam 2 nedelje i na kraju nema...

  • +1 1
Link to comment

Pre mesec dana smo naručili jedan za kancelariju i otad nas leraju. Te biće do kraja nedelje, te evo na carini je, stiže u ponedeljak, te "Znate, nije do nas", te kolega slomio nogu... Lageri su očajni, svi jure dobavljače kad prime neku narudžbinu koja se ne odnosi na tastaturu iz izloga.

Link to comment
Just now, napadaj said:

Pre mesec dana smo naručili jedan za kancelariju i otad nas leraju. Te biće do kraja nedelje, te evo na carini je, stiže u ponedeljak, te "Znate, nije do nas", te kolega slomio nogu... Lageri su očajni, svi jure dobavljače kad prime neku narudžbinu koja se ne odnosi na tastaturu iz izloga.

Pa da, naručić mašinu od 2-3000 i onda čekaš 6+ nedelja, jer je srbija negde na začelju prioriteta svugde...

 

Pre signe kod lika na kupujem/prodajem nego kod zvaničnog dobavljča... I bude jeftinije, ali nedovoljno da poktiješ PDV... Pa sad, kombinuj...

 

 

Link to comment
16 minutes ago, radisa said:

Ako nema u radnji, velika verovatnoća da nema nigde...

 

Suštinski, niko ne drži kod sebe, samo kod dobavljača, pa onda uzimaju od njih kad naručiš... A to stanje se ne ažurira baš uvek tačno... Da budem blag...

 

Ja samo kad vidim da ima u prodavnici, odem uzmam, nosim kući... Opekao sam se bar 10 puta sa naručivanjima, i to nimlo jeftinih stvari... I onda čakam 2 nedelje i na kraju nema...

Hvala za ovaj info. Usteda vremena i zivaca 

Link to comment
35 minutes ago, radisa said:

Pa da, naručić mašinu od 2-3000 i onda čekaš 6+ nedelja, jer je srbija negde na začelju prioriteta svugde...

 

Pre signe kod lika na kupujem/prodajem nego kod zvaničnog dobavljča... I bude jeftinije, ali nedovoljno da poktiješ PDV... Pa sad, kombinuj...

 

Ovo je ThinkPad od oko 1000, ništa specijalno, ali ni to nemaju na stanju.

Link to comment
17 hours ago, morgana said:

treba mi nova baterija za dell xps 13. 

kod koga je ima smisla kupiti, obavezno uz garanciju?

Već si imala loša iskustva, po prvi put kupuješ zamensku bateriju, ili je prosto nepoverenje u ovdašnje tržište? Uskoro me čeka zamena, pa otud ovoliko pitanja.

Koleginica je nedavno kupovala (za HP, ako je bitno) kod ovih

Garancija je 6 meseci.

Pokazalo se da trajanje baterije nije problem, međutim Win ne prikazuje precizan podatak o istrošenosti.

Link to comment

hvala :)

 

nemam povjerenja zato sto je originalnu bateriju jako tesko naci, mozda ako samo dell predstavnistvo ima neku, a zamjenske, kako citam, cesto uginu poslije par mjeseci

 

koleginica treba da uradi kalibraciju baterije, rjesivo je

 

itrade-u sam pisala juce, nemaju na lageru ovu moju, a ponuda im je inace dobra

 

Edited by morgana
  • Hvala 1
Link to comment

Nisam imao pojma o kalibraciji baterije, hvala!

Iščitao sam sada neku temu na benčmark forumima i izgleda da pravog odgovora nema: originalne baterije se teško nalaze, a sa zamenskima je lutrija, odnosno njihov je životni vek izgleda dosta kraći od originalnih.

Javi iskustva.

  • +1 1
Link to comment
28 minutes ago, Ras said:

Nisam imao pojma o kalibraciji baterije, hvala!

Iščitao sam sada neku temu na benčmark forumima i izgleda da pravog odgovora nema: originalne baterije se teško nalaze, a sa zamenskima je lutrija, odnosno njihov je životni vek izgleda dosta kraći od originalnih.

Javi iskustva.

 

javicu, mozda cu pokusati da narucim iz inostranstva ako iole ima smisla

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

17 inča Toshiba cena 240oera. Za burazera kome jedino Photo Shop ilustrator može biti zahtevan. Ništa igrice, ništa programiranje i ostale gluposti.

Baterija drži 2 sata. Hard je nov.

Javite mi čim prije.

 

 

viber_image_2022-01-05_19-27-26-702.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...