Jump to content
IGNORED

Ljaptop


Musharaf

Recommended Posts

Onaj prvi koji su postovala je bio 14", pa smo se valjda poveli za tim.

 

Sta ce ti bas15? Mislim, izmedju 14 i 15 nije neka razlika. Ako ti treba za neku grafiku ili lakse citanje, uzmes externi monitor. Ako nemas neki poseban razlog, a planiras da ga nosis naokolo, pa makar i po kuci, 14 je uglavnom znatno laksa - i bukvalno i za hendlovanje. Sorry, ako pitam too much.

Link to comment
20 minutes ago, Aleksija said:

ne, ne, hvala - navika, najverovatnije. mislim da sam uvek imala 15".

 

Ja dosta nosim komp na ledjima ili u rukama naokolo i svakih 100 g mi znaci. A za ekran, stvarno, 14 ili 15 nije neka razlika. Jedino ako ti ne treba ona numericka tastatura sa strane (mene ona pakleno nervira i usporava mi kucanje  - imam i desktop tastaturu bez nje).

Link to comment
37 minutes ago, Aleksija said:

hm, ja ga ne nosam toliko okolo... a ipak mislim da bi mi bilo tesko da se naviknem. 

 

Ok, fair enough. Sve sto smo pisali za 14, vazi i za 15. Kad budes imala kandidate, javi, pa da glasamo! ;)

  • Hvala 1
Link to comment
  • 3 weeks later...

e drustvo, evo izvestaja: prvo duze razgledanje, pa pokusaji kupovine - najmanje 20 izabranih laptopova nije bilo na stanju kada sam pokusala da ih kupim. onda uspem da ulovim jedan dell, pa on stigne, pa odmah baterija ne radi, pa vratim, pa cekam, pa mi vrate pare... relativno brzo, koliko je to moguce.

pa onda opet gledanje, pa opet nisu na stanju ni oni koji su bili u stanju pre 10 dana. na kraju sam bila u fazonu daj sta das, i uzela ovo 

https://gigatron.rs/laptop-racunari/lenovo-ideapad-3-15iil05-81we008vya-389226

 

 bukvalno je presudilo to sto sam u telenoru izvukla dan pre popust od 18% na gigatron kupovinu, pa sam otisla u radnju i uzela ono sto su imali, a iole je odgovaralo.

za sada sam zadovoljna, brz je i ugodan za rad. plastika je nikakva, moram biti pazljiva, svi kazu, a i ja mislim.

lose vreme za kupovinu laptopa, definitivno. stresan posao, bar iz moje pozicije.

 

  • +1 1
Link to comment

@Aleksija

Ja odustala od kupovine. Dobila sam ovde preporuke neke, nisu ih imali. Probrala jos nekoliko u onlajn razgledanju, nisu imali na stanju (sve na razlicitim mestima). Mrzelo me vise da se bavim time.

 

Ovaj tvoj deluje bas lepo, da te sluzi dobro :). Bordo?

 

Da li je sa ili bez OS? I da li si dobila lazy bag? 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...