Jump to content
IGNORED

Veterani


nesha taxista

Recommended Posts

citroends1rw1.jpg
Plavuša se, znači, snašla za slikicu... ;) Evo još malo sličnog, nisu isti, ovaj tvoj ima dvoja a ovaj ispod četvora vrata, nije ni čudo što su imali nadimak "Godess" :Hail:DS_Convertible_8.jpgDS_Convertible_9.jpgzanimljivo mesto za postavljanje pokazivača pravca-žmigavacaDS_Convertible_6.jpgcool.gif Edited by East_Clintwood
Link to comment
  • 2 weeks later...
Plavuša se, znači, snašla za slikicu... ;) Evo još malo sličnog, nisu isti, ovaj tvoj ima dvoja a ovaj ispod četvora vrata, nije ni čudo što su imali nadimak "Godess" :Hail:DS_Convertible_8.jpgDS_Convertible_9.jpgzanimljivo mesto za postavljanje pokazivača pravca-žmigavacaDS_Convertible_6.jpgcool.gif
obratite pažnju na ,,ručicu,, za otvaranje vrata iz kabine i naslon za ruku na vratima.....top
Link to comment
^^^uh, kabrio sa volanom na desnoj strani u ovakvom stanju - to mora da je bas retkost...
Mislim da je u pitanju prilagođena verzija vozila koje je prvobitno imalo klasični krov, za razliku od onog iznad sa dvoja vrata (još vremešniji, vidi se po prednjim žmigavcima), ali je svakako maksimalno urađen...
Link to comment
  • 2 weeks later...

BTW. Isti taj Sitroa je dospeo u Top Gearu na listu 100 sexiest cars ever. U Australiji je DS hebeno teško naći (bilo koji model).main.jpghttp://www.topgear.com/content/timetoburn/...sexiestcars/27/

Enough has been said about the DS over the years that if you don't know about it, then you've been living in a hole. The reason? Well, it was absolutely, without a doubt, one of the sexiest cars ever built.It looked like a spaceship that had been ram-raided by a luxury speedboat. It contained technology that was so far ahead of its time that William Woollard may have regarded it as witchcraft, and had the canny knack of making every woman driving it look like a French screen actress just back from the Riviera.How many other cars have self-levelling hydropneumatic suspension that have saved French presidents from assassination? Witness De Gaulle's escape from the baddies in 1962 thanks to the fact that a DS could still drive even when miscreants had shot out the tyres.In the 1950s this was a car with a hydraulically-assisted shift and clutch. It was a car that combined style and forward-thinking not re-created until Apple got jiggy with personal music players. As with everything, though, there's a DS sexual-chemistry hierarchy. You need, and this is non-negotiable, a 1954 DS Convertible in white. Mmmm.
Link to comment

kao dezurni forumski nije-auto-ako-nije-svabo seljak, ponosno kacim svoj oldtimer fetish31%20copy.jpgnikada mi nece biti jasno zasto VW ne napravi repliku ovoga. imaju sve sto im treba, sem karoserije.a da ipak ne bude da sam najgori, evo necega sto mi zaista izaziva nekontrolisanu reakciju pljuvacnih zlezdi u vidu nezaustavljivog balavljenjalarge%20di%20corvette%20sting%20ray%20del%201963.jpg

Edited by gazza1
Link to comment

Nisi najgori, a ni prvi ;-)

kao dezurni forumski nije-auto-ako-nije-svabo seljak, ponosno kacim svoj oldtimer fetish31%20copy.jpgnikada mi nece biti jasno zasto VW ne napravi repliku ovoga. imaju sve sto im treba, sem karoserije.a da ipak ne bude da sam najgori...
vw.jpgkombi3ov6.jpgkombi2we4.jpgkombizx4.jpgbuba3spredxr2.jpgbuba3detaljci9.jpgbuba3bg0.jpgbuba2yb6.jpgbuba1ui4.jpg
Link to comment

jebga indy covek izgleda uvek zeli neku egzotiku, da si ovde te bube bi ti se na glavu popele i ne bi ih konstatovao uopste.. tako bi i meni verovatno bilo simpaticno da vidim ikakvog oldskul amerikanca.transporter je draga hipi stvar iz prica mojih roditelja koji su crtali cvece po njemu, ali kad vidim sad kako pokusava da upali uz oblak crnila kao da se zapalio rudnik smuci mi se..

Link to comment
jebga indy covek izgleda uvek zeli neku egzotiku...
Ma da, ovde ću morati da se zadovoljim nečim tako ordinarnim kao što je:Jaguar240.jpgOvde je lep izbor tih kraljičinih stariša, a i cene nisu prejake.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...