Jump to content
IGNORED

Veterani


nesha taxista

Recommended Posts

Video sam danas ovaj automobil:bmw20010.jpgbmw20011.jpgAh, bila su to lepa vremena. Za to doba moćna mašina u prilično lakoj karoseriji oslobođenoj raznoraznih današnjih džidža - bidža mogla je mnogo. 2002 tii je bio strah i trepet na mnogim evropskim stazama, ali je zahtevao prilično umeće ako se želelo voziti brzo, a bez izokretanja po putu. Osim naravno nemanja ABS, ASR, ESP i sličnih igračaka ovde se klima nije mogla dobiti ni uz doplatu. Vrelina se kod ovog auta podrazumevala čak i na minus 20. :)

Link to comment

Poslednjih nedelja u Tošinom bunaru, otprilike u isto vreme - kad odbacim klince u vrtić i krenem u bežanijsku po hleb i somun, viđam ženu kako vozi s a v r š e n o g bež Pežoa 404. I još ga vozi tetka baš žustro.

Link to comment
Poslednjih nedelja u Tošinom bunaru, otprilike u isto vreme - kad odbacim klince u vrtić i krenem u bežanijsku po hleb i somun, viđam ženu kako vozi s a v r š e n o g bež Pežoa 404. I još ga vozi tetka baš žustro.
ja cesto u svom mistu vidjam jednog ciku sa istim takvim bez pezoom, i isto mi je palo na um kako auto savrseno izgleda. 71 godiste.
Link to comment
  • 5 months later...
  • 6 months later...
  • 2 weeks later...
Danas bila mala izlozba u 'komsiluku'[klik na sliku za ceo set]2ia2xs7.png
ti si zao covek. poslednji red, drugi sleva. tr6, jedan od nekoliko koji cu posedovati kad tad.ima jedan zeleni, divni, u bgdu, sa sve zastavama i auspuhom na mestima gde treba.
Link to comment

Bravo, JMS, baš su gotiva... a, nabaviću jednom makar nekog odrpanog Jag-a (ima toga ovde k'o šaše), ne zvao se ja Vasa S. Tajčić.Evo ovaj, XJ6 iz 1972, svega 3k9 traže.jagf.jpgJoš ako radi... :D

Link to comment
  • 10 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...