Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Veterani

Featured Replies

fiat13002bigxj2.jpgTristać i talijanska policija naoružana fenovima za kosu.
  • Replies 319
  • Views 52.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Juce je bio neki car boot sale kod Kings Cross stanice, pa je bilo dosta i oldtajmera              

  • I jos ovo za kraj          

  • London je prepun oldtajmera u odlicnom stanju. Iz danasnje setnje: Sent from my iTelephone using Tapatalk

Posted Images

secanja:ovo je u vremenu fica u kraju bio cisti dekadentni prestizFiat_850_Special_1968.jpgpotom ovo. Islo je kao sam djavo.MHV_Ford_Taunus_P6.jpgpotom ovo, sto neko rece vrlo puzdan:AAP_Goodshot2.JPG

Meni je ovaj grbonja uvek bio strava auto2726883257.08._SCLZZZZZZZ_.jpg
nevjerojatno, mislila sam da je moj otac jedini koji je infišao kako taj auto ima dušu. kao mladich je kupio model iz 1974. (ili 1975.), a kasnije ga je htio zamjenit istim takvim samo novijimnitko se nije sjetio nje?vw_5701.jpg
secanja:ovo je u vremenu fica u kraju bio cisti dekadentni prestizFiat_850_Special_1968.jpg
Fiat 850 :wub: Sportska verzija fiće. Vozili ga moj ćale i kasnije ujak (on imao 2 komada, jedan služio za čerupanje rezervnih delova...). Sećanja iz ranog detinjstva me vežu za ovu zverčicu. Tad sam mislio da se pravi samo u crvenoj boji, pošto su sva tri bili tak'i.
  • Author

Rekoh već davno da mi je Manta model A omiljeni auto. Osim standardnih napravljena je i mala serija s turbo motorom. Samo 28 primerka su izrađena, a ovaj je jedini u SAD:mantaaturbo.jpgZahvaljujući punjaču motor 1,9 je izvlačio 156 ks što je bilo dovoljno da 900 kg tešku karoseriju potera do '' stotke'' za manje od 8s. Izvlačio je okruglo 200km/h. Svi proizvedeni primerci su bili isključivo crne boje. mantaaturbo_decal.jpg

  • Author
Fiat 850 :wub: Sportska verzija fiće. Vozili ga moj ćale i kasnije ujak (on imao 2 komada, jedan služio za čerupanje rezervnih delova...). Sećanja iz ranog detinjstva me vežu za ovu zverčicu. Tad sam mislio da se pravi samo u crvenoj boji, pošto su sva tri bili tak'i.
Meni je onaj sportski bio najlepši:800px-Fiat_850_Sport_1969_2.jpg

Uh, kad ste već krenuli sa tim Fiatima... I ovaj je bio u mojoj familiji baš u ovoj boji.post-170-1206398060.jpgPostoji dosta anegdota vezano za njega i dedu koji je sa njim jurio sojke. Po njegovoj priči kad ga je na neku mutljavinu uvezao iz Italije bila su još dva u čitavoj SFRJ. Inače je deda bio takav šmeker da je jednom prilikom kad je sedeo u kafani dao ključeve nekom omladincu koji se ushićeno raspitivao za auto i rekao mu da ima sat vremena fore da se provoza dok je on tu :) Srećna vremena...

baš lep topic :)

  • Author

Jeste, postavi i ti nešto...

evo jedan seksi auto :)kažu da je približio masama mogućnosti atraktivnog sportskog kupea, ali i da je kvalitet bio dosta slabiji no kod tadašnje konkurencije. doduše, čuo sam da i danas neki zaljubljenici prelaze pozamašne kilometraže u njemu.. jaguar e type01qq6.jpg02qb8.jpg022oy1.jpg03iu7.jpg

  • Author

Motori bi trebali da su trajni. Išli su i u druge modele, a to je veliki V12 koji je vukao ne baš preterano tešku karoseriju.

na ulicama Beograda u Petak, jedan bas ovakav:62etypefawext1.jpg

Fiat 850...ovaj se jos vozi, video sam ga pre 5 meseci:f850.jpg

Moj omiljeni - Alfa Romeo Giulia 1750:ar1750-1.jpgar1750-2.jpg

Uh, kad ste već krenuli sa tim Fiatima... I ovaj je bio u mojoj familiji baš u ovoj boji.post-170-1206398060.jpgPostoji dosta anegdota vezano za njega i dedu koji je sa njim jurio sojke. Po njegovoj priči kad ga je na neku mutljavinu uvezao iz Italije bila su još dva u čitavoj SFRJ. Inače je deda bio takav šmeker da je jednom prilikom kad je sedeo u kafani dao ključeve nekom omladincu koji se ushićeno raspitivao za auto i rekao mu da ima sat vremena fore da se provoza dok je on tu :) Srećna vremena...
mmm... moj cale je imao takav kada sam se rodio... apsolutno isti. Samo se jos jedan vozio ulicama sarajeva i to zuti. Vozio ga je Ivica Osim.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.