January 30, 200818 yr Ima mnogo klasicnih automobila koji mi se svidjaju, ali mi je omiljeni 1958-1960 Lincoln sa 4 vrata.
January 31, 200818 yr Author Zanimljivo je to rešenje bez srednjeg stuba, viđao sam to na još nekim ''amerima''.
February 1, 200818 yr Author Moj ćale je prvo imao škodu 1000 MB, baš ovakvu šerpa-plavu:Nije je voleo doduše, kvarila mu se mnogo, ali za bolje nije imao. Kupio ju je 1969.
February 2, 200818 yr Moj ćale je prvo imao škodu 1000 MB, baš ovakvu šerpa-plavu:Nije je voleo doduše, kvarila mu se mnogo, ali za bolje nije imao. Kupio ju je 1969.U narodu poznata kao 1000 malih briga Imao je moj ujak takvu. Isto mu je bio prvi auto, pa je onda zaredao dalje sa škodama.Između ostalog imao je i ovu. škoda 110 R
February 2, 200818 yr Author Da, ta mala škoda mi je bila simpatična, a onu je tata krstio ''1000 muka božijih''.
February 2, 200818 yr Da, ta mala škoda mi je bila simpatična, a onu je tata krstio ''1000 muka božijih''.Odlično :lol:A dok sam tražio sliku natrčah na ovu Feliciju. Baš lepo izgleda
February 3, 200818 yr Author Ako misliš na onu žutu, serijska samo 52, za češku policiju oko 80, a za rally mnogo više, bili su dosta uspešni u tome. Nešto kao niskobudžetni češki muscle. Edited February 3, 200818 yr by nesha taxista dodat deo 1. rečenice
February 4, 200818 yr Škoda 110 Rimali i mi bas ovakvu zutu, kupio tata negde oko mog rodjenja.kad ju je prodao sredinom 80-ih, bila je jarko crvena - pravi sportski auto :)ovako nekako: Edited February 4, 200818 yr by jms_uk
Create an account or sign in to comment