Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Veterani

Featured Replies

Da podelim ovde, mada je više za topik o reklamama.

 

 

 

10885493_10152493500256990_4651940815252

Edited by halloween

  • Replies 319
  • Views 52.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Juce je bio neki car boot sale kod Kings Cross stanice, pa je bilo dosta i oldtajmera              

  • I jos ovo za kraj          

  • London je prepun oldtajmera u odlicnom stanju. Iz danasnje setnje: Sent from my iTelephone using Tapatalk

Posted Images

Nije auto ali je veteran, negde u bespućima grčke

 

IMG_0500.jpg

 

IMG_0501.jpg

  • 1 year later...

http://www.vintag.es/2016/03/rock-stars-cars-23-awesome-pictures-of.html

 

bil vajman = miso kovac, i izbaciti brajana ferija iz malog avta i ubaciti naseg lanciu. :xot:

 

ja bih ovog jensena posedovao, molim lepo :fantom:

 

od ostalih, svi imaju nekakvog ukusa i mnogo para, i pristaju im automobili, za miles davisa sam ranije citao da se bas lozio na brze italijane, springstinu je cucnula korveta (podsvest, jebiga, cuvena fotka), a morrissey glumi budalu sa svojim fiatom. reci mu, tresko =) 

Edited by holden kolfild

http://www.vintag.es/2016/03/rock-stars-cars-23-awesome-pictures-of.html

 

bil vajman = miso kovac, i izbaciti brajana ferija iz malog avta i ubaciti naseg lanciu. :xot:

 

ja bih ovog jensena posedovao, molim lepo :fantom:

 

od ostalih, svi imaju nekakvog ukusa i mnogo para, i pristaju im automobili, za miles davisa sam ranije citao da se bas lozio na brze italijane, springstinu je cucnula korveta (podsvest, jebiga, cuvena fotka), a morrissey glumi budalu sa svojim fiatom. reci mu, tresko =) 

valjda bi dao djir, da protegnem noge¿  :(

 

dolly parton carica, sjajna slika.

dam ti, nisam stipsa, moze i j.cash da ti pozajmi kadilaka da se prucis ko covek. vozicu te, duso, samo reci gde =)

pa gde kadilakom, ako ne u memfis  :)

realno je to sto kaes, idemo!

Onaj SM Citroen je ludački automobil, sa nekim vizionarskim rešenjima - neka od tih naprednih rešenja su morali da izbace da bi mogli da prodaju automobil u USA.

 

Jaguar E-Type i danas neverovatno dobro izgleda, savršeno oblikovanje karoserije, kada mu priđeš i pogledaš pitaš se kako su to uspeli da urade bez računara i robota.

Edited by Ras

+1 za oba posta, citroena nisam nikad video uzivo, kod nas ga je rabila olja ivanjicki, cak je postojala prica da je auto bio na prodaju pre 10-15 godina.

a 1. e-type je bio redovni svrsh u njegosevoj/smiljanicevoj dok sam ziveo u tom kraju, sive boje, neverovatan prizor.

 citroena nisam nikad video uzivo, kod nas ga je razbila olja ivanjicki

 

žene vozači  :ss1:

  • 3 weeks later...

 

Moj prvi auto. :)

  • 4 weeks later...
On ‎29‎.‎10‎.‎2017 at 10:43 AM, holden kolfild said:

citroena nisam nikad video uzivo

Imaš ga parkiranog u dvorištu auto-servisa na uglu Nebojšine i Bokeljske, odnosno gde Nebojšina izbija na raskrsnicu Južnog bulevara i Ustaničke (Autokomanda).

Parkiran pored ograde i zaklonjen reklamnim panoom, u prolazu iz automobila dugo nisam uspevao da ga identifikujem - sve dok pešice nisam prošao neko veče.

On 28/10/2017 at 11:47 AM, holden kolfild said:

http://www.vintag.es/2016/03/rock-stars-cars-23-awesome-pictures-of.html

 

bil vajman = miso kovac, i izbaciti brajana ferija iz malog avta i ubaciti naseg lanciu. :xot:

 

ja bih ovog jensena posedovao, molim lepo :fantom:

 

od ostalih, svi imaju nekakvog ukusa i mnogo para, i pristaju im automobili, za miles davisa sam ranije citao da se bas lozio na brze italijane, springstinu je cucnula korveta (podsvest, jebiga, cuvena fotka), a morrissey glumi budalu sa svojim fiatom. reci mu, tresko =) 

Hvališ ti sa benbarom 635 

14 hours ago, Ras said:

Imaš ga parkiranog u dvorištu auto-servisa na uglu Nebojšine i Bokeljske, odnosno gde Nebojšina izbija na raskrsnicu Južnog bulevara i Ustaničke (Autokomanda).

Parkiran pored ograde i zaklonjen reklamnim panoom, u prolazu iz automobila dugo nisam uspevao da ga identifikujem - sve dok pešice nisam prošao neko veče.

mozda ga i vidim, ako me put nanese =)

14 hours ago, ToniAdams said:

Hvališ ti sa benbarom 635 

 reci. :fantom:

  • 2 months later...

Ne znam šta je ali lepo izgleda. Registrovan je al se ne pomera :sad:.

 

IMG_20180224_091041.jpg

 

Snimio sam i jednog vojnog DAFa, napravljeno ih je 1000 komada.

 

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.