Jump to content
IGNORED

Ratno vazduhoplovstvo Srbije


Muwan

Recommended Posts

Je l ima neki aeromiting uskoro? Kragujevac već par dana po par puta dnevno nadleće nisko neki vojni avion. Nisam do večeras uspeo da vidim koji je, a nisam ni večeras jer je mrak, okrenuo mi je relativno nisko iznad kuće, ali sam mu samo video svetla (crveno i plavo), ne i sam avion. Ovoliko nisko nisu leteli odavno nad gradom.

Link to comment
  • 5 months later...

Vojni avioni sutra iznad BeogradaIzvor: Tanjug Beograd -- U sklopu priprema za izvođenje vežbe “Ušće 2011“, avioni Vojske Srbije nadletaće u petak šire područje Beograda od 10 do 14 sati. Avioni Vojske Srbije (FoNet, arhiva) Avioni će Beograd nadletati i 10, 11. i 12. februara, navodi se u saopštenju Ministarstva odbrane. Pripadnici Vojske Srbije, povodom obeležavanja 15. februara - Dana državnosti i Dana Vojske Srbije izvešće 13. februara pokaznu vežbu na beogradskom Ušću.

Link to comment

Požurili su jedan dan, nije mi bio spreman fotaparat angry.gif Lepo je kada ti par 29-ki i 3 Supergaleba kruže nisko iznad kancelarije, pa još kada narečene 29-ke uključe afterburn... evilsmile.gif

Link to comment

Koji je ovo model sa propelerom napred, upravo nadleće, izgleda kao četvorosed kojim upravlja Crveni baron? To je jedini koji mi se sviđa, gotovo je nečujan napram onih brzih siledžija.

Link to comment
Požurili su jedan dan, nije mi bio spreman fotaparat angry.gif Lepo je kada ti par 29-ki i 3 Supergaleba kruže nisko iznad kancelarije, pa još kada narečene 29-ke uključe afterburn... evilsmile.gif
Upravo i iznad moje glave kad sam izašao na puš pauzu, nisko, nisko, uz svu snagu i vatru koja suklja, migovi me oduvaše.Jebiga, ta dva su trećina naše flote migova, čini mi se, pogotovo što u probi svakog mitinga padne po jedan, pa sam bio malo napet
Link to comment
Koji je ovo model sa propelerom napred, upravo nadleće, izgleda kao četvorosed kojim upravlja Crveni baron? To je jedini koji mi se sviđa, gotovo je nečujan napram onih brzih siledžija.
da nije ovo?Lasta-95%20-%20Vladimir%20Jovanovic-thumb-450x300.jpg
Link to comment

To je Lasta, bazicni trenazni avion. Prvo se piloti obucavaju na Lasti (kada bi ih imali dovoljno...u praksi mislim da ti i dalje sljaka Utva-75) pa se onda presaltuju na G4(M). Fazon je valjda da Lasta i G4 imaju skoro pa istu instrumentalnu tablu itd.

Link to comment

Upravo proletose dve 29tke iznad moje zgrade i podizo se pod uglom od 45 posle par stotina metara. Prozori samo sto mi ne ispadose. Sexy. Evo ih i mamci (dal iz galeba?), prodje i antonov. Sada malo kruze 29tke, cini mi se iznad zemunskog keja. Evo i oni izbacise mamce. Nego na onom snimku sam video samo 3 gazele. Pa zar ne mozemo da skupimo bar dvocifren broj? Njih bi trebalo da imamo vise.edit: ako pogledate pazljivo videcete avion* koji se penje i penje i penje, vec jedno citav minut. Verujem da se sad vidi iz celog grada.*strelasta krila.

Edited by Shan Jan
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...