Jump to content
IGNORED

Nostalgija


MrX

Recommended Posts

Seca li se neko slucaja od pre desetak godina kada se pojavio lik koji je za sebe tvrdio da je bio clan trofejne ekipe Jugoplastike, cak su bile i zaokruzivane slike na kojim je on navodno bio, pa se kasnije ispostavilo da nije. Jesam ga zakomplikovao, nadam se da se neko bolje seca ove price...

Link to comment

Sad tek videh da su postavljani svi sampioni, pa da dodam jednu zanimljivost.Na prvom prvenstvu Jugoslavije posle rata Aca Nikolic je poceo takmicenje u dresu Srbije. Posto je Srbija vodila u finalu protiv armije stiglo je naredjenje da Aca koji je bio najbolji igrac, na poluvremenu predje u ekipu vojske. I na kraju su uspeli da dobiju. Ne znam koliko neverovatno izgleda ali je definitivno istinito...

Edited by Borisha
Link to comment
  • 4 weeks later...
Seca li se neko slucaja od pre desetak godina kada se pojavio lik koji je za sebe tvrdio da je bio clan trofejne ekipe Jugoplastike, cak su bile i zaokruzivane slike na kojim je on navodno bio, pa se kasnije ispostavilo da nije. Jesam ga zakomplikovao, nadam se da se neko bolje seca ove price...
Znam ponesto o Jugoplastici, al nisam nikada cuo za tu pricu
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Sampionska ekipa beogradskog Radnickog 1972/73.prvi red: Jovica Veljovic, Slobodan Zimonjic, Srecko Jaric, Dragan Vucinic, Dragoslav Raznatovic, Miroslav Djordjevicdrugi deo: Radovan Marovic, Dusan Trivalic, Miroljub Damnjanovic, Dragi Ivkovic, Milun Marovic, Milovan Tasicp5120002.jpg

Link to comment

ja bio klinac, propustio sve to onomad, ali naknadno upijao. sve što sam o basketu naučio, a ponajviše one vrljave poteze koje demonstriram na forumskom basketu, došle su od prvog i jedinog uzora - žarka paspalja. na snimku su i galis i janakis, naravno.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...