Jump to content
IGNORED

Nostalgija


MrX

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Nesa Ilic je i kao igrac uvek bio spreman za neko zezanje, tako da mi sledeca prica deluje logicno.Trener CZ bio Vlada Djurovic, cuvene sezone kada su izbacili Cibonu u polufinalu. Uglavnom, jedan od treninga, a Nesa sedi u svlacionici i dijalog tece ovako:- Sta je tebi, Neso, sto ne treniras?- Ne mogu, zili mi ruka.Vlade ode kod fizioterapeuta:- Vidi sta je sa rukom Nese Ilica, kaze da ga nesto zili.- Ha, ha, ma vidis da te zajebava. "Zili mi ruka" na satrovackom je "lizi mi karu".Vrati se Djurovic u svlacionicu.- Je li, zili te ruka?- Aha.Pljas! Zvekne mu samarcinu.

Link to comment
Nesa Ilic je i kao igrac uvek bio spreman za neko zezanje, tako da mi sledeca prica deluje logicno.Trener CZ bio Vlada Djurovic, cuvene sezone kada su izbacili Cibonu u polufinalu. Uglavnom, jedan od treninga, a Nesa sedi u svlacionici i dijalog tece ovako:- Sta je tebi, Neso, sto ne treniras?- Ne mogu, zili mi ruka.Vlade ode kod fizioterapeuta:- Vidi sta je sa rukom Nese Ilica, kaze da ga nesto zili.- Ha, ha, ma vidis da te zajebava. "Zili mi ruka" na satrovackom je "lizi mi karu".Vrati se Djurovic u svlacionicu.- Je li, zili te ruka?- Aha.Pljas! Zvekne mu samarcinu.
Verzija koju sam ja čuo je da ga je oslobio tog treninga i da mu je zveknuo šamarčinu na sledećem. :D Inače, Ilić nije samo kao igrač bio spreman za zajebanciju, on se non-stop zajebava, a anegdota je previše za nabrajanje. Svidja mi se što se zajebava i na svoj račun, pa je tako nedavno jednom novinaru, koji na konferenciji nije postavio "normalno" pitanje, u pres centru dobacio ključeve od auta uz opasku "znaš gde je parkiran, strpaj se u gepek i sačekaj me". :)
Link to comment

opet sam se malo igrao editora a odlicno se uklapa u ovu temu :Hail: :Hail: :Hail:Cosic ih je ubacio u vatru kao klince 1987 na EP u Grckoj. Bili su treci. U Seulu su 1988 imali zadnji poraz od SSSR. Onda 3 zlata bez neizvjesnosti i kraj.I prije i poslije njih smo imali i dobrih ekipa i igraca i uspijeha. Ovo su ipak bili vanzemaljci. Na zalost nije se dogodio toliko prizeljkivani sudar u Barceloni.

Edited by tsva
Link to comment
  • 4 weeks later...
Za ovaj album mislim da je iz 1972, ali nisam sasvim siguranboraccacak1el0.jpg
Da, to je sezona 72/73. Prva i poslednja sezona Kicanovica u Borcu. Cacani na kraju bili 4. mesto - najveci uspeh do danas. Izborili plasman u Evropu i dogodine odmah ispali od vrlo jakih Italijana.
Link to comment
slovanzeleznicarki6.jpg
Ovde su strane sa drugoligaskim igracima i kosarkasicama nejasne (gotovo je nemoguce procitati). Zamolio bih te Mrdja ako je ikako moguce da ove stranice budu krupnije a samim tim i jasnije. Ovo me zivo zanima pa ako nadjes vremena to bi bilo super.
Link to comment
Ovde su strane sa drugoligaskim igracima i kosarkasicama nejasne (gotovo je nemoguce procitati). Zamolio bih te Mrdja ako je ikako moguce da ove stranice budu krupnije a samim tim i jasnije. Ovo me zivo zanima pa ako nadjes vremena to bi bilo super.
Vazi, uradicu u vecoj rezoluciji.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...