Jump to content
IGNORED

Nostalgija


MrX

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Propustio sam je na HRTu, al' je ljubomorno čuvam na CDu. Mislim da mi je to bio i prvi VCR snimak koji sam napravio (a koji sam u međuvremenu izgubio).Trenutno na SOSu ide finale SP '98 Yug-Rus, uz komentar Petra Dende. Prof. Dr. Željko Rebrača u akciji.

Link to comment

Đorđević je sve ovo odigrao na jednoj nozi. Čovek je čudo pravom smislu te reči.Ali ovo Robijino pravljenje faulova na +4. Imali smo više sreće nego pameti.

Edited by Ivo Petović
Link to comment
kakva tekma! ali đorđević je čudo, kako uđe na parket automatski smo 50% jači
stvarno je bog. to prvenstvo je igrao povredjen i ulazio je samo kada je bilo gusto. majstor!!! posle tekme je skinuo sve i bacio u publiku. ostao je samo u gacama. najvise se radovao, a imao je najvise trofeja. legenda. :)recima se ne moze opisati igra rebrace na tom prvenstvu. potpuna dominacija. Edited by kojot
Link to comment

sećam se da sam se plašio ovog kudelina i njegovih trojki sa 10 metara. kako je taj uvaljivaoedit: jebote, tada nisam bio svestan koliko je bilo zajebano pobediti nas. kao brazil u fudbalu! i kad nismo u najjačem sastavu i kad nismo u formi, morao si da rasturiš da bi nas dobio.

Edited by MocaVukotic
Link to comment
večeras finale EP 2001
Bio sam u Abdiju te veceri, ali cudo kako se ne secam skoro nicega vezanog za tekmu. Valjda zato sto sam vise gledao kako da ne stanem na zulj nekom od sumanutih turskih navijaca.Hajlajt se dogodio u poluvremenu, kad sam ispred WC-a sreo Umita Davalu, legendu Galatasaraja, a u to vreme clana Milana! :D
Link to comment
sad baš gledam, mnogo nam je bio šaren™ sastav, pa ipak dobismoauuu sad sa amerima 2002.
Sastav je bio show. Bodiroga, Stojakovic, solidni Obradovic na pleju i cvrstina u reketu sa Tomasom i Tarlacem su nam doneli titulu. Sad gledam i ne verujem da je Scepanovic ovako dobro odigrao finale!Na tom EP nismo imali dostojnog protivnika. Grupu smo osvojili pobedivsi valjda Hrvate(?), pa smo u Istanbul dosli direktno na cetvrtfinale. Tu nam je zapala Letonija sa Kambalom i gomilom divljaka sutera i njih smo lako slozili. To je bila valjda jedina tekma u kojoj je Kari pustio Vesu i Miloja da odigraju koji minut. Vesa je i za tako kratko vreme uspeo da se potuce sa nekim Letoncem!U polufinalu nas je tada mladi Pau Gasol drao celo prvo poluvreme, onda smo ih u drugom slomili odbranom, a i Stojakovic je dao nekih 30 poena. U finalu su Turci pokusali nesto na silu, a da je bilo pravde ispali bi jos u 1/4. Na neverovatan nacin su dobili i Hrvatsku i Nemacku, koje su ih nadigrale i onda zasrale na kraju.Inace Rusi su u to vreme bili u raspadu, Francuzi su se lagano dizali ali Parker, Diaw i ekipa su jos bili klinci, Grci su valjda bili nikad gori... U sustini, Nemacka sa Novickim, Okuladzom, Femerlingom itd je bila najkvalitetnija uz nas.Zanimljivo je iz ove perspektive videti to lozenje i gomilu likova koji su se slepovali i grebali o uspehe reprezentacije koji su prikrivale generalno trulo stanje u KSJ-u. Sledece godine izvukosmo Indijanapolis na ludilo, misice i naravno Bodirogu i to je bio kraj, kao sto svi znamo...
Link to comment
misice i naravno Bodirogu i to je bio kraj, kao sto svi znamo...
ovo što je bodiroga odigrao u finalu 2002. je strašno, ali strašno....sam je uzeo zlatno. dribling-šajbna, dribling-šajbna, i tako do kraja...alal mu kurac.edit: šteta za argentince, mnogo su dobar tim imali Edited by MocaVukotic
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...