Jump to content
IGNORED

Nostalgija


MrX

Recommended Posts

7 hours ago, Micko8 said:

 

Tuga velika:cry: I o kakvom 4S mamun govori:unsure: Ali brca grci ispale najvece pice , prevazisli su pobegulje:)

Trener Vujošević bi mogao da nešto kaže o epizodi iz Edmontona, lepo bi bilo čuti.

Link to comment
11 hours ago, nahbar said:

Nisam znao da je Veljko ovakav gmaz

Ja sam ovo odgledao #onomad kad je izaslo - njega se ne secam al' razumem o cemu prica. Meni je otprilike sve sto je on rekao u tom razgovoru 'sasvim korektno i u granicama dozvoljenog'. Ne ulazim u cinjenice na koje se on 'naslanja' - ono - grb, pm i taj rad... Sta oni o nama misle dan danas je tu negde svakako - mislim na taj uzrast i starije - za mladje nemam zivaca da pratim. :)

Link to comment

Nego, je l' se racuna NBA Nostalgija?

 

 

#ClubShayShay #NBA #JaValeMcGee
JaVale McGee and Pamela McGee FULL EPISODE | EP. 36 | CLUB SHAY SHAY S2

 

Paznju obratiti na mamu™ koja je HoF i zlatna medalja na OI, i ostala galanterija. Nisam imao pojma.

btw - ne znam sta je sa "Video unavailable, Watch on YouTube"...

 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

https://www.nedeljnik.rs/niko-nije-znao-da-dolazim-na-sahranu-osim-paspalja-duda-bi-bio-srecan-da-nas-vidi-sve-zajedno-ponovo

 

Quote

“Sve se dogodilo brzo. Niko nije znao da dolazim na sahranu osim Žarka (Paspalja). Kada sam stigao na groblje sa suprugom, video sam Željka, Vlada i Danilovića, prišao sam im i seo sa njima. Obradović se iznenadio kada me je video da sam došao. Posle nam je neko prišao i rekao da bi bilo lepo da mi odnesemo Dudu u njegovu poslednju kuću. Dino se takođe pojavio u poslednjem minutu. Nisam znao u tom momentu da postoji simbolični momenat u celoj priči. Reći ću vam nešto, rekao sam to i supruzi. Možda nije trebalo da budem tamo jer sam napustio reprezentaciju Jugoslavije. U svakom slučaju, bila je čast biti tamo, sa mojim starim prijateljima. Bio je to poslednje zbogom treneru, rekao je Zdovc za grčku “Gazetu”.

 

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...