Jump to content
IGNORED

Nostalgija


MrX

Recommended Posts

To je to. Podbacuju zato što su indijanci tj. zato što nisu nikad osetili kako se pravi maksimalno odgovorna ekipa koja retko pravi greške koje nisu tehničke prirode. Evo, i Aco i Simon u ova dva klipa pominju kako su u Riju bili odlični ali su naleteli na jaču Srbiju, a izgubili su na bekdor utrčavanje u poslednjoj sekundi, što je u našpanovanim ekipama skandal kada se desi na 20 razlike u grupnoj fazi.

  • +1 1
Link to comment

Znam da se stalno pominje kao neko prokletstvo hrvata , zbog bezanije sa pobednickog postolja 1995 godine ali i mi imamo jedan veoma dug niz  , ne osvajanja turnira, otkako su Argentinci protiv nas  osteceni u finalu 2002-e godine.  Ne da nam se nikako to zlato:)

Edited by Micko8
Link to comment
15 hours ago, Micko8 said:

Znam da se stalno pominje kao neko prokletstvo hrvata , zbog bezanije sa pobednickog postolja 1995 godine ali i mi imamo jedan veoma dug niz  , ne osvajanja turnira, otkako su Argentinci protiv nas  osteceni u finalu 2002-e godine.  Ne da nam se nikako to zlato:)

 

što bi rekli neki, niđe veze, Zlato i postolje kao poređenje

Link to comment

Pa ima, mi smo  posle raspada SFRJ-a navikli na zlato , osvajali smo  redovno zlatne medalje a od 2002-g godine nista, igrali smo od tada 4 fibnala, najvece sanse su nam bile na onim prvenstvima gde smo dosli kao favoriti 2015,2019 a tu se nismo ni plasirali u finale:sad:

Link to comment

To što smo mi navikli je samo naš problem, igraju i drugi košarku, iznedre šampionske generacije, a nama se baza još vuše smanjila odlaskom Crnogoraca. A i Savez je sam sebi pucao u nogu pogrešnim rešenjima na mestu selektora. 

Od kako se Duda vratio po drugi put, vratili smo se u sam vrh. Lično, zadovoljan sam ostvarenim.

To što je javnoat navikla na zlata, problem je te javnosti da percipira realnost.

  • +1 6
Link to comment

Mene kad pitaju o toj reprezentaciji ja im lepo objasnim™ - ta ekipa je imala klupu koja je moga svakoga da bije za 10-15 razlike a prva ekipa je bila na 20-25... Uz, naravno, fakat da je na klupi bilo tesno i da su otpadali igraci koji su - kad zatreba - znali da popune rupu/e... 

Ok, ja mozda malo preterujem al' samo malo. Vrlo malo. 

S druge strane - ne znam da li bi dobili 1992. godine Amerikance al' da bi bila ozbiljna shorka - to je sigurno. Isto i za 1996.

Link to comment

Na EP 2015 smo igrali najbolju kosarku do polufinala, dobili smo u grupi i   Spaniju koja je na kraju i osvojila ep , na SP 2019 godine smo dosli kao jedan od dva najveca favorita za osvajanje turnira, nema to veze sa kvalitetom drugih ekipa, cokirali smo na tim prvenstvima, selektor je ocajno pipremio  meceve protiv Litvanije i Argentine  , finala sa amerima nismo mogli da dobijemo, kao ni ono 2009-e protiv Spanije. 

Link to comment
On 10.9.2021. at 15:05, Micko8 said:

 

 

 Kakva  igracina je bio Praja:kralj:

da su bile trojke dao bi 60, imao je on mesta u nba. šteta 

 

kakvo kretanje i lakoća u igri moke slavnića

 

:ziga:

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...