Jump to content
IGNORED

Srbija


Delija67

Recommended Posts

58 minutes ago, Milosh76 said:

Simpaticno je, imaju neko jezerce, korektna hrana. Imaju i neke bungalove cini mi se.

 

Babina reka fazon.

da, smeštaj je u nekim bungalovima... jelovnik je ok, karta pića nema nazive rakija, samo generički nabrojano, ali ih vadi što služe 0,5 čaše.

  • +1 1
Link to comment

Šta se dešava kada gazde apartmana prekriju dušek nekim pokrivnim materijalom koji je KAO MAGNET za sitne trunčice.  U smislu lakog lepljenja svake trunčice i nemogućnosti da se posle usisaju ususivačem... nego se uklanjaju jedino mukotrpnim ručnim odvajanjem... što li to stave tako, ako znaju da je materijal težak za održavanje... očistio sam, ali sam bio u moralnoj dilemi šta činiti... desilo se još nekome? 

Link to comment
34 minutes ago, liberalni front said:

Šta se dešava kada gazde apartmana prekriju dušek nekim pokrivnim materijalom koji je KAO MAGNET za sitne trunčice.  U smislu lakog lepljenja svake trunčice i nemogućnosti da se posle usisaju ususivačem... nego se uklanjaju jedino mukotrpnim ručnim odvajanjem... što li to stave tako, ako znaju da je materijal težak za održavanje... očistio sam, ali sam bio u moralnoj dilemi šta činiti... desilo se još nekome? 

Ostaviš negativnu recenziju na svim platformama. Onda mu za sledeću godinu opadne prihod, pa shvati da je nešto pogrešio, pa pročita recenzije, pa ispravi ono što je smetalo gostima. 

Link to comment
32 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Ostaviš negativnu recenziju na svim platformama. Onda mu za sledeću godinu opadne prihod, pa shvati da je nešto pogrešio, pa pročita recenzije, pa ispravi ono što je smetalo gostima. 

Ja jesam za to da "tržište kažnjava", ali mi je ovo malo surovo. Jer sve drugo je bilo baš super, osim te sitnice, a i ta sitnica mi više smetala zbog mogućnosti da vlasnici pomisle da smo neuredni gosti i da ostavljamo trunčice iza sebe... jedina "kazna" je mogla biti da ostavim to tako... 

Link to comment

Nisam imao srca da mu kažem, i ne kajem se. Vlasnik je posle napisao takvu divnu javnu recenziju o meni kao gostu, da bi mi sad bilo krivo da sam mu bilo šta zamerio. Ja u principu ne jurim ljudima zamerke, a možda je greška do mene, trebalo je možda čaršavima da dodatno prekrijem tu hiper osetljivu navlaku za dušek.

Link to comment
26 minutes ago, liberalni front said:

Nisam imao srca da mu kažem, i ne kajem se. Vlasnik je posle napisao takvu divnu javnu recenziju o meni kao gostu, da bi mi sad bilo krivo da sam mu bilo šta zamerio. Ja u principu ne jurim ljudima zamerke, a možda je greška do mene, trebalo je možda čaršavima da dodatno prekrijem tu hiper osetljivu navlaku za dušek.

Ovo je po meni pogresan stav i cinjenje lazne usluge. Ako su ljudi normalni, sigurno bi cenili konstruktivnu kritiku ili ukaz na detalj koji nije dobar.

  • +1 2
Link to comment

Okej. Ali kao što rekoh, ne prenagljujem sa zaključcima o tome ko je kriv. Jer nisam siguran oko toga. Zato sam na početku pitao da li se desilo još nekome. Možda sam i ja kriv, jer nisam adekvatno i najbolje moguće koristio čaršave. Ne treba ni da pričamo ovoliko o toj sitnici, nego sam pomislio da je možda neko imao slično iskustvo... 

Link to comment

navlaka za dušek služi da štiti dušek od prljanja.

preko nje se uvek stavlja čaršaf. na čaršafu se spava.

kako bi mogla da bude greška vlasnika to što ti nisi stavio čaršaf i spavaš na navlaci za dušek?

 

 

  • +1 1
Link to comment

Pa to i kažem, možda sam kriv ja. Čaršav se pomera, gužva, izvlači, u toku noći, a ja nisam neko ko revnosno zateže čaršave svako jutro.. ali možda je trebalo dupli da stavim... a i ta navlaka, neka je, neka štiti, ali zar mora biti od te neke "magnet za čestice" tkanine...

Edited by liberalni front
Link to comment
6 minutes ago, beta kentauri said:

navlaka za dušek služi da štiti dušek od prljanja.

preko nje se uvek stavlja čaršaf. na čaršafu se spava.

kako bi mogla da bude greška vlasnika to što ti nisi stavio čaršaf i spavaš na navlaci za dušek?

:D 

Izvini sto se smejem, konacno pravo pitanje, bez zezanja...

Opet, samo si pokvarila 1 sadrzajnu diskusiju, nisam mogao da verujem koliko se razvukla :D 

 

Na stranu sto se navlake i rade od sto manje klizajucih materijala upravo da bi sprecile posteljinu da klizi, al' vidis da coveka muci savest... :D 

 

Evo nastavka...

 

Edit: da se splituje, pod hitno!!!

Edited by namenski
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...