Jump to content
IGNORED

Srbija


Delija67

Recommended Posts

1 minute ago, djeneralche said:

Mislim da staze i vrhovi jesu u NP. Kafana nije radila kada sam bio pre par godina, ne znam trenutni status.

Dakle i dalje stoji gore? :dry:

Link to comment
18 minutes ago, djeneralche said:

Verujem svojim ocima kad odem na Taru i Zlatibor. A pricao sam i sa domacinima i sta treba da ispostuju kad grade.

 

 

pravila mozda vazi za mestane boraniju..ali za sns ,,kolege,, sa parama slabije...

 

ocigledno se manje gradi u odnosu na Zlatibor ali to ne znaci da se pravila postuju..

 

pa sad jos kad privatizuju NP-ove gde ce im biti kraj..

Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

@x500 Preporucujes li neki restoran u blizini? Mi imamo ideju da odemo na tvrdjavu za vikend. Gledam da li mozemo jos nekako da ubacimo i Viminacijum ili Ram u to isto popodne ali nesto sumnjam zbog ovih malih

Link to comment
12 minutes ago, I*m with the pilots said:

@x500 Preporucujes li neki restoran u blizini? Mi imamo ideju da odemo na tvrdjavu za vikend. Gledam da li mozemo jos nekako da ubacimo i Viminacijum ili Ram u to isto popodne ali nesto sumnjam zbog ovih malih

Imam preporuku za restoran "Zlatna ribica" u samom gradu. Nemoj da te zbuni lokacija, pored bus stanice. Usluga i klopa su odlicni. 

Riba im je jako dobra. Video sam puno ljudi narucuje rostilj i karadjordjevu. 

Imaju i junece stejkove, ali su malo suvi/prepeceni za moj ukus.

 

Srecno i lepo se provedite :)

 

Edited by x500
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, Ras said:

Obilaziti Ram nakon Golupca i nije neki doživljaj.

Za Viminacijum treba odvojiti vreme, pa je zgodno spojiti sa Ramskom tvrđavom čiji se svaki kutak obiđe za manje od sat vremena.

 

 

Mislim i sama da to ne bi bio tako dobar spoj, nego upravo ovako kako ti predlazes - Viminacijum i Ram. Ali mi imamo samo jedno popodne, dva malca, baku i deku i 80+ baku koja je rekla da ce uz lekove i hladne obloge da izdrzi Golubac. Aaaa! Moram sve da smislim i utanacim i da budem posle nasmejani salter za zalbe ako zatreba.

Spoiler

D3p3jwoWwAAe9c8?format=jpg&name=small

 

  • Haha 1
Link to comment

Ja bih napravio combo Ram + Viminiacijum jednog dana i Golubac + Lepenski vir drugog dana, pošto kod Lepenskog vira postoji sjajna kafana. Ili se odlučio za jednu od te dve kombinacije, ako je samo jedan dan na raspolaganju.

Edited by napadaj
Link to comment

Ne znam kako se zove, ali je doslovno na prilazu Lepenskom viru i na istom mestu se parkira za odlazak do lokaliteta i do kafane.

 

 

Edit: Guglam sad i piše da je naziv SUR Sport.

Edited by napadaj
  • Hvala 1
Link to comment
10 minutes ago, I*m with the pilots said:

Ali mi imamo samo jedno popodne, dva malca, baku i deku i 80+ baku koja je rekla da ce uz lekove i hladne obloge da izdrzi Golubac

na prve dve moje slike mozes da vidis rastojanje od parkinga do tvrdjave. Ima lepo parce da se hoda po suncu. Plus u samoj tvrdjavi ima puno gore-dole da se ide.

Po meni to moze da bude ozbiljan napor za 80+ baku.

Link to comment
27 minutes ago, x500 said:

na prve dve moje slike mozes da vidis rastojanje od parkinga do tvrdjave. Ima lepo parce da se hoda po suncu. Plus u samoj tvrdjavi ima puno gore-dole da se ide.

Po meni to moze da bude ozbiljan napor za 80+ baku.

 

Baka 80+ je zmaj! Ide ona povremeno na izlete sa penzionerima i rekla je i sama da ovo nece biti problem za nju.

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...