Jump to content
IGNORED

Quiz


mrdja

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MocaVukotic

    230

  • mrdja

    211

  • Dr Arslanagić

    185

  • Dimitrije

    92

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cini mi se da je bilo vise parola upucenih Napoliju: kako su toalet italije, i slicno.
Jeste, Napoli. Te godine je su navijaci Verone docekali Napolitance sa natpisom preko citave tribine: "FORZA VESUVIO". Napoli je osvojio scudetto, prvi za neki klub sa juga Italije, a na ulazu u lokalno groblje se pojavio veliki zvanicni transparent "Eh, kad bi samo znali sta ste propustili". :) Gervasiuse i/ili Dragance - pitajte.
Link to comment
Radi se o stadionu kluba koji je svoje najblistavije dane doživeo sedamdesetih.Od pre nekoliko godina nije u upotrebi - izgradili su novi, lepši, bolji i stariji.Kapacitet: 34500.
Po ovome bi se reklo da je Partizan ali Zeka jos nije dovrsio novi stadion...Znaci ipak Borusija...
Link to comment

Koji fudbaler, kasnije glumac, je imao svoj prvi "nastup" na TV-u u reklami sa recenicom "Before the time is not the time, after the time is too late". I sta je reklamirao?

Link to comment
Koji fudbaler, kasnije glumac, je imao svoj prvi "nastup" na TV-u u reklami sa recenicom "Before the time is not the time, after the time is too late". I sta je reklamirao?
Daj neki tip?!
Link to comment

Jedini 'fudbaler, kasnije glumac' koji meni pada na pamet je Vini Džons. A za reklamu... nemam pojma, po sloganu bi mogla da bude i za toalet papir i za Rolex satove.

Link to comment

Кад смо већ код телевизије/филма/реклама, да поставим и ја слично питање:Који популарни бивши фудбалер се појављује у популарном новијем* домаћем филму? (има монолог који траје 1-2 минута)* снимљен у овом миленијуму

Link to comment

Leonidas me je zamolio da vam postavim sledece pitanje jer nije pri kompu...Koji je najveci i najbolji EX YU klub svih vremena?Dao vam je i mali hint: Bari 1991...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...