Jump to content
IGNORED

Now craving!


nisam ja

Recommended Posts

Iz njihovih izvora rekoše da će prestati, jer se jednostavno plaše da će prodaja drastično opasti posle tog upozorenja
ma nije bilo tako, nego je to bio tendenciozno sklepan tekst kao reakcija na nekakav predlog zakona u eu kojim bi se na toj navodno nezdravoj hrani deklaracije morale nalaziti spreda, napisane velikim slovima. pa je to neki neuki novinar, da l na net.hr, ne secam se gde sam na to naletela, evo kopam, ne mogu da nadjem, procitao nama predlog zakona da ce da ukinu nutelu. oce malo sutra. zasto bi? zasto bas i samo nutelu?! nema nikave logike. to je samo jedan los tekst. i ja da pitam kad sam vec tu sta je nezdravo u nuteli? (ko mi dirne nutelu, ko da me je u srce dirnuo :lol: ) Edited by darling
Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • darling

    104

  • nisam ja

    76

  • renne

    64

  • assück

    52

Pa nije u pitanju samo nutela, neko gomila proizvoda.A šta je nezdravo? pa verovatno sve kao i u svim ostalim namazima, kremama, čokoladama i ostalim slatkišima. Teško da ima nešto zravo u bilo kom od tih proizvoda.

Link to comment

NUTELLANutella sadrži lecitin, proizvod soje koji ima visok udio proteina, kalcija i željeza, štiti kosti, povećava energiju i pomaže da se duže osjećamo siti. Nutella ima manje kalorija od mnogih džemova. Antioksidansi u kakau pomažu u regulaciji krvnog tlaka. Lješnjaci su odličan izvor masnoća zdravih za srce, vitamin E podiže imunosustav, a B vitamini daju energiju i popravljaju raspoloženje te su dobar izvor kalcija i magnezija. Nutella ima puno šećera i masnoća, pa je treba konzumirati umjereno.a evo i linka na tu vest:http://www.tportal.hr/vijesti/svijet/73436/I-Nutella-se-bori-za-ulazak-u-EU.htmlnista se ja ne bojim za nutelicu :)

Edited by darling
Link to comment
Gusto mleko. Jesi proverila u Verou? NoyNoy, pretpostavljam u konzervi, ako ga uopste ima.
ima u verou, u konzervi, grechesko. videla.on topik. treshnje. sad kad je sve gotovo <_<
Link to comment
dobro, ljudi, polako sa tim losim vestima, dozirajte malo. pa kojim cu dzankom da se trujem onda :cry:barem od sledece godine vracaju baninije :wub:
Vraćaju baninije? Molim za detaljan elaborat.
Link to comment

jel su to oni banini kolaci, bilo vecih i manjih u raznim pakovanjima, sa vocnim nadevima, glazurama, coko/lesnik kremom sto je banini pravio s pocetka svoje karijere?

Link to comment

samo da kazem da sam se ovde u supermarketu dovatila nutele da procitam koliko ima procenata lesnjaka (13%) i onda sam je samo spustila u korpu (onu veliku teglu). dosla kuci i pocela da jedem kasikom. bacila sam je ubrzo u smece. bolje da je bacim nego da je smazem u dva dana.

Link to comment
spomenula sam to na love topiku, sva je prilika da ce banini od sledece godine obnoviti proizvodnju svojih neprevazidjenih kolacica
Jeeee oni okrugli sa voćnim želeom, a sve u vakumu da bude sveže!!!Jeo do povraćanja :Hail::Hail::Hail: , ali sećam se da je neki baja iz te firme setno govorio "kvalitet ne možeš naplatiti u ovoj zemlji"
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...