Jump to content
IGNORED

Now craving!


nisam ja

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • darling

    104

  • nisam ja

    76

  • renne

    64

  • assück

    52

brateminli,jede mi se ona socijalna tetrapak feta u paketu crvenog krsta.sećam se ambalaže - 0.5l crveno belo pakovanje ispisana crnim slovima reč *feta* i nešto na stranjskom!slano dozlaboga. njam!
u toga se sećam. to je bilo mnogo dobro, naročito sa pečenim krompirom
Link to comment
u toga se sećam. to je bilo mnogo dobro, naročito sa pečenim krompirom
jedva sam čekala da dođe taj dan u mesecu za novi paketić i novu fetu! :lol:
Link to comment

moja mama je za vreme sankcija pravila taj eurokrem sa mlekom u prahu. citave kantice. i stvarno bilo dobro. a ja i dalje kao sumanuta trazim kondenzovano slatko mleko u tubi i pitala sam i ovde na forumu i nema nigde. da mi je samo gram tog mleka da me prodje zelja..

Link to comment
moja mama je za vreme sankcija pravila taj eurokrem sa mlekom u prahu. citave kantice. i stvarno bilo dobro.
pa ne da je dobro nego je sto puta lepse od ovih industrijskih.onako nije vodnjikav ko eurokrem nego je barsunast ko cipiripi pa jos vise! ja sam uvek bila cipiripi devojka, a ne eurokrem ili nutela.
Link to comment

haaa, i ja sam vise cipiripi volela. nekako grizast je bio, kao i taj domaci krem. kremaaaast. bio je , onako, da se jede velikom kasikom, kao da je neki mus, puno musa. :balim:

Link to comment
haaa, i ja sam vise cipiripi volela. nekako grizast je bio, kao i taj domaci krem. kremaaaast. bio je , onako, da se jede velikom kasikom, kao da je neki mus, puno musa. :balim:
da! bas to!! bravo vinka, sve znas!! :heart:
Link to comment

uz svo duzno postovanje za linoladu, ali to meni uopste nije isto. i uz jaku zelju evo sad kad si mi rekao da uocim slicnost ili istost, to je ipak daleko od stare recepture i nepogresivog kremasto-lesnikastog ukusa kinder lade

Link to comment

ja htedoh pre kretanja na posao da napisem, pa odlucila da ipak krenem na posao, da se ne razocaras jer ce ti ukus biti drugaciji posle 15+ godina odumiranja receptora na jeziku. nista nema ukus kao pre nama matorima.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...