5 hours ago5 hr Nadam se da kapiraš da ovo nema veze ni sa Mesijem, Halandom, Mbapeom, Ronaldom, nego sa međusobnim odnosima forumaša. Neko voli popa, neko popadiju, a svi se međusobno potprckujemo i zezamo, što je ok. Ne valja samo kad se mnogo primimo i krenemo da se napušavamo zbog stvari koje apsolutno nemaju veze sa nama i našim životima.Reći ću ti samo ovo: kada bi navijači znali šta sportisti stvarno misle o njma, desio bi se kolektivni harakiri diljem zemaljske kugle.
4 hours ago4 hr Takvi kad se mnogo prime obično (kao u Nolovom slučaju) otvore topik tipa- Mesi nacistički kolaboracionista sa loptom i voila a ne zagađuju ovde.Igrom slučaja poznajem jednog od skora bivšeg rukometnog reprezentativca, retko normalan lik u svakom pogledu, ne verujem da bih izvršio harakiri kada bih saznao šta zaista misli o meni.. možda jer nisam baš neki navijač, ko će ga znati Edited 4 hours ago4 hr by ubibobi
4 hours ago4 hr Mda, nije bitno šta ja pišem ali nek si mi ti rek'o da se smirim Znači šaljivi potprckivači na promašen penal napišu-Evo vam kurac...na postignut gol ja napišem-Evo vam kurac..ali to iz nekog razloga po tebi ima drugu konotaciju i onda sledi ovo...što je jedino ozbiljno u celoj priči..i još došlo niotkuda dan kasnije..ma idi Edited 4 hours ago4 hr by ubibobi
30 minutes ago30 min Ovo je ono kao kad se u doba prajma dva goata nije smelo ući u kladionicu za vreme El Klasika, jer možeš dobiti stolicu u glavu od nekog preterano vernog obožavaoca. Čuj zagađuju temu oni koji napišu da mrze Mesija, Ronalda, Nalbandijana, ili bilo koju javnu ličnost. Koga bole kurac realno
28 minutes ago28 min 4 hours ago, ubibobi said:I Mbape, Haland, Kejn kidaju na ovom kupu, njihove repke mi nisu drage ali dubok naklon za ovo što radeRuku na srce, ova generacija Engleza mi je prilično gotivna.
Create an account or sign in to comment