1 hour ago1 hr Htedoh reći da će Argentina završiti grupu bez primljenog gola i onda će naleteti na neke solidne afrikance koji će ih ubiti, ali vidim da im se žreb otvorio. Mogu do 1/4 bez ozbiljnog protivnika.1/4 Argentine Čolo
1 hour ago1 hr Argentina se pridruzila grupi reprezentacija koje deluju mocno. Engleska, Francuska pre svih. Mozda i Spanija. Svi ostali su ili prijatna iznenadjenja, ili blaga do teska razocaranja.
1 hour ago1 hr 7 minutes ago, Nevernik said:Htedoh reći da će Argentina završiti grupu bez primljenog gola i onda će naleteti na neke solidne afrikance koji će ih ubiti, ali vidim da im se žreb otvorio. Mogu do 1/4 bez ozbiljnog protivnika.1/4 Argentine ČoloUff onda bolje da puste Jordan da im da gol
1 hour ago1 hr Makalister je bas dobro odigrao ovaj mec. Drzao je sam centralni vezni deo i to majstorski. Koliko Makalistera je igralo za Argentinu poslednjih decenija?
57 minutes ago57 min 25 minutes ago, W.F.C. said:5 gola na dve utakmice dao, konacno se opustio u dresu reprezentacije, svaka cast,lepo je gledati ih Pa to. Uzeo je vec i nema pritisak.
53 minutes ago53 min 6 minutes ago, Dimitrije said:Makalister je bas dobro odigrao ovaj mec. Drzao je sam centralni vezni deo i to majstorski. Koliko Makalistera je igralo za Argentinu poslednjih decenija?El Piton #1 Najžalije mi za Redonda šta ga onaj pacijent Passarella nije zvao '98.
47 minutes ago47 min 15 minutes ago, Dimitrije said:Makalister je bas dobro odigrao ovaj mec. Drzao je sam centralni vezni deo i to majstorski. Koliko Makalistera je igralo za Argentinu poslednjih decenija?Cuvao se celu sezonu u Liverpulu samo za prvenstvo. JEdan od gorih u timu pula a onda ovde prsti.
42 minutes ago42 min Redondo je bio princ u kopackama. Gledao sam ga uzivo1994 u SAD kada je igrao za Argentinu u utakmicama protiv Grcke i Nigerije. Bilo je u njegovoj igri i pojavi neceg aristokratskog. Susta suprotnost od recimo Kanidjije i Maradone. Isto tako je igrao i u Realu. Edited 21 minutes ago21 min by Dimitrije
36 minutes ago36 min Te 1994. kamp argentinske reprezentacije bio je u koledzu kraj Bostona. Dvojca igraca u klubu u kome sam igrao bili su Argentinci i za vreme SP su obavljali ulogu liazona. Dobijali su besplatno karte za utakmice Argentine ali su ih nama svojim saigracima prodavali po "povoljnim" cenama. Dobro, momci su bili studenti te im je trebalo za dzeparac. Mada mi je jedan od njih poklonio Rudjerijev dres - plavo beli na pruge sa brojem 6. Inace kada pomenuh cenu karata za to prvenstvo, za prvu eliminacionu utakmicu nakon grupne faze, Italija-Spanija, platio sam kartu (2. kategorija sedista) $145. Doduse bio je to stari stadion na istom mestu gde je ovaj novi. Kada te cene poredim sa danasnjim, voz do Foksboroa kosta $110 a autobus $90, dok je cena ulaznica 5-brojna. Edited 35 minutes ago35 min by Dimitrije
35 minutes ago35 min 15 minutes ago, Spike said:El Piton #1 Najžalije mi za Redonda šta ga onaj pacijent Passarella nije zvao '98.Najbolji deo priče je što je navodno zbog toga što Redondo nije hteo da skrati kosu. Ako je tačno, neka je i oterao Pasarelu dovraga...
34 minutes ago34 min Mogli su i trebali da imaju vec tri titule, dva poraza od Nemacke 1990. i 2014. je puno. Mada je i u Kataru bilo zestoko sa Francuzima, zasluzili su i oni da dodju do trece.
24 minutes ago24 min Pasarela je bio rezimski covek i ideologija mu je bila rezimska (fasisticka). Medjutim, na SP 1994, vecina Argentinskih fudbalera furala je frizure a la Mario Kempes: Redondo, Batistuta, Rudjeri, Kanidja, Troljo,.... Pasarela nije u to vrem igrao za reprezentaciju; zvanicno se povukao 1986. A argentinski fasisticki rezim je vec bio pao u to vreme. Medjutim, na SP u Argentini 1978., generali (Videla i drustvo) su bili na vlasti i Pasarela je pao u zagrljaj generala Videle ridajuci od srece nakon osvajanja titule, ali Mario Kempes i Ajala su furali kosijanere do ramena i u to vreme. Edited 23 minutes ago23 min by Dimitrije
Create an account or sign in to comment