1 hour ago1 hr 15 minutes ago, W.F.C. said:Mogli su i trebali da imaju vec tri titule, dva poraza od Nemacke 1990. i 2014. je puno. Mada je i u Kataru bilo zestoko sa Francuzima, zasluzili su i oni da dodju do trece.Ma daj, Argentina je medju silama jedina za koju se moze reci da je uzela max. Nisu bili bolji od Nemaca narocito ne 90. Jedini put u istoriji da su pokradeni jeste od strane Engleza 66. Osim ako mislis da su Lemanove puskice 2006 kradja npr. I Francuzi I svi ostali mogu zaliti za vise nego Argentina. Sto su slali ekstra timove (sa Batistutom pre svih) koji nisu napravili ama nista samo je njihova krivica
1 hour ago1 hr 4 minutes ago, Bogotac said:Iguain 2014,sta je sve promasioSmračilo mi se kad kad ga je Gece šuknuo, još gledao u Zadru sa nekom braćom kroasanima a oni svi u fazonu danke dojčland...teška vremena Edited 1 hour ago1 hr by ubibobi
59 minutes ago59 min 13 minutes ago, ubibobi said:Smračilo mi se kad kad ga je Gece šuknuo, još gledao u Zadru sa nekom braćom kroasanima a oni svi u fazonu danke dojčland...teška vremenaOvo zapomaganje me podseti na @San Epifanio tokom Rusije 2018.Pa sam morala da prepevam ovaj pokosovski ciklus
54 minutes ago54 min Inače gorepomenuti Kabaljero je 2014 bio u vrlo brutalnoj formi koliko se sećam i bila je poprilična kontroverza što nije pozvan na svetsko. Onda su rešili da ga pozovu četiri godine posle kad više nije bio ni za šta. Logika je precenjena.
45 minutes ago45 min 29 minutes ago, ubibobi said:Smračilo mi se kad kad ga je Gece šuknuo, još gledao u Zadru sa nekom braćom kroasanima a oni svi u fazonu danke dojčland...teška vremenaGledo na Exitu, na reggae stage-u. Nakon utakmice sam samo otiso s tvrdjave u kamp, spakovo se i otisao kuci. Nedelju dana sam bio smoren
34 minutes ago34 min Eee, a Havijer Zaneti, svi ga zaboravljate a bio je jedan od retkih gotivnih Argentinaca. Voleli ga i suparnici, eee. Edited 33 minutes ago33 min by Rudolf Pingvinoglu
32 minutes ago32 min kako je krenio daće ukupno 15 komada do kraja prvenstva jebeš mi mater ako neće3-4 u finalu, 3 u polufinalu, 2 u četvrtfinalu, 2 u osmini, u šesnestini neka da samo jedan i protiv revialnoj Iordaneskua ga neće ni staviti da igra
24 minutes ago24 min Ta utakmica između Nemačke i Argentine na SP 2014 je bila prelepa, malo kojoj sa svetskih prvenstava sam se tako radovao. Jedino mi žao što nisu Klose ili Švajnštajger dali gol umesto tunjavog Gecea, al nije ni ovako loše.
10 minutes ago10 min Najnesrecnija velika reprezentacija ikada je Holandija. Pa onda Nemacka, pa tek onda Argentina. Ali, od sve tri, jedino su Gauchosi pokazali igru, kojom se moze napasti nova Boginja.
Create an account or sign in to comment