1 hour ago1 hr 51 minutes ago, Ted said:ima dva Šlagera i Sabicer.......špircer ćeš morati sam da opraviš, ili već jesi Argentina deluje moćno, Austrija dobro stoji i drži se......dobra tekma za sadaMa ne vidim ništa, ko krtica.Teško da Austrijanci mogu nešto... Argentinci previše prljavo igraju za moj ukus mada su dobri, nema šta. Edited 1 hour ago1 hr by Rudolf Pingvinoglu
1 hour ago1 hr Just now, Dimitrije said:Marko, hoces li bar da pipnes loptu do kraja utakmice?Kad bocni igraci Austrije centriraju ko Gobelja
1 hour ago1 hr Just now, Lancia said:Bem ti majstora, sad je nasao da dodje @sasha kako je igrao Messi?Pristojno, zna on i bolje
Create an account or sign in to comment