1 hour ago1 hr 36 minutes ago, Rudolf Pingvinoglu said:Jel se ovaj Austrijanac skroz levo preziva Špricer?ima dva Šlagera i Sabicer.......špircer ćeš morati sam da opraviš, ili već jesi Argentina deluje moćno, Austrija dobro stoji i drži se......dobra tekma za sada
1 hour ago1 hr Ovi ne kontaju da bez balkanca nema sreće.Prošlu je Arnautović rešio, a sad ga nema na terenu.
56 minutes ago56 min 29 minutes ago, Bogotac said:Ala biju gaucosiAustrija=StoukNe bi zuti dobili da nogu otkinu Svabama
48 minutes ago48 min 14 minutes ago, Have_Fun said:Ovi ne kontaju da bez balkanca nema sreće.Prošlu je Arnautović rešio, a sad ga nema na terenu.Srbin kad da gol, ostaje na klupi sledecu utakmicu. Prvo Lukic, sad Arnautovic. Slucajnost? Ne bih rekao 🧐
46 minutes ago46 min Sudija isteruje Dansa van igre zato što ga je pogodila lopta, a ovi u posedu. Slično je bilo i na Kapo Verde-Urugvaj, zeleni bili par minuta za 9 u polju.
Create an account or sign in to comment