Saturday at 21:082 days Jedini u kafiću navijam za Nemačku.Ubiće me neko, mislim da je Tsai iza mene.
Saturday at 21:082 days 8 minutes ago, Lancia said:Afrikanci vise nisu za zezanje.Sad i Kanada su mi mnogo vece iznenadjenje, mislim da ce dalje od Afrikanaca, osim Maroka Edited Saturday at 21:092 days by JohnnyD
Saturday at 21:092 days 7 minutes ago, Lancia said:Afrikanci vise nisu za zezanje.Pre svega zasluga klupskog fudbala, nikad ih nije bilo toliko u velikim timovima, a tu sticu potrebno samopouzdanje koje se posle prenosi i na reprezentativni fudbal.
Saturday at 21:102 days 1 minute ago, Milošica said:Jedini u kafiću navijam za Nemačku.Ubiće me neko, mislim da je Tsai iza mene.Ja sam usred Hamburga. Klasicna dnevna doza Srbende
Saturday at 21:122 days 1 minute ago, Tsai said:Ja sam usred Hamburga. Klasicna dnevna doza SrbendeLicimuri, najgori ljudi.
Saturday at 21:232 days 13 minutes ago, Milošica said:Jedini u kafiću navijam za Nemačku.Ubiće me neko, mislim da je Tsai iza mene.
Create an account or sign in to comment