Saturday at 22:342 days 2 minutes ago, Valk said:Pa kad nisu oštećeni ni 0,5%Rade™ zakera u studiju da nema smisla što je nemački selektor u majici i trenerci. Naravno, za Kumana u istom autfitu nešto ranije nije ništa rekao.A Rade ume da dodje u studio u kariranoj kosulji neopeglanoj.
Saturday at 22:372 days 6 minutes ago, Dimitrije said:Jedina slaba tacka u utakmici bio je sudija. Pogubio se.Iznenadio me nemacki selektor (ne znam mu ime). Usijana glava, lako ga provokacije protivnika izvedu iz takta. Vice, cima za rukav cetvrtog sudiju, dize ruke u nebesa. Nasuprot njemu, Obalin selektor kao gospodin.Iskoristio je to sto je glavni sudija pogubljen, kao sto ste rekli. Mislim, potpuno opravdano je Svabama 2 gola ponistio i oba puta pokazao na centar, pa cekao valjda da pomocnik zamahne ili da se on predomisli - pojma nemam. Igraci, doduse tu su slonovi dominirali, startuju kao ludaci, na svaki faul se skace, Negelsman kao Pero Milosevic na aut liniji - a sudija nije dao nijedan zuti karton. Edited Saturday at 22:382 days by mandingo
Saturday at 22:392 days Tacno, nijedan zuti karton u ovoj utamici gde je bilo grubih i kvarnih faulova i preteranog simuliranja povreda.
Saturday at 22:452 days Secam se drugog nemackog trenera, Klopa, dok je bio u Liverpulu, umeo je da sizi kada njegovi momci postignu gol, da skace od radosti, da polomi naocare, ali nije se svadjao sa sudijama niti ih vukao za rukav. Ovaj Negelsman bas izgubio nerve veceras. Edited Saturday at 22:462 days by Dimitrije
Sunday at 04:242 days 6 hours ago, Dimitrije said:Nego dobra je bila utakmica. Obala se dobro branila i umela da izvede brzu tranziciju iz kojih je mogla da poentira da su neki njeni igraci bili prisebniji. Nemacki tim je bio dosta frustriran, obilazio oko protivnickog gola kao mace oko dzigerice, ali nikako da naprave dobar zavrsni pas. A onda udjose dvojca Nemaca sa Srednjeg istoka, Undav, poreklom Kurd, i Amiri, poreklom Afganistanac (neko od tamosnjih plemena), i dovedose nemacki napad u red, jednostavno i efikasno.Немцима је огроман проблем центарфор. Превише има ту балетана. Сви знају лопте али нико да је тури у гол. Мусијала и Вирц гуше један другог. Потмуно ми је јасно што Вирц није хтео у Бајерн. Клопара већ дуже време води кампању да овај Турчин што је дао голове буде стартер.
Sunday at 09:192 days 4 hours ago, porucnik vasic said:Немцима је огроман проблем центарфор. Превише има ту балетана. Сви знају лопте али нико да је тури у гол. Мусијала и Вирц гуше један другог. Потмуно ми је јасно што Вирц није хтео у Бајерн. Клопара већ дуже време води кампању да овај Турчин што је дао голове буде стартер.Nisam toliki stručnjak ali izgleda kao da su se nemci "nabili" u sredinu i dodavali se do besvesti...Moraću da vidim šta kažu komšije sa "magnetićima" 😉
Sunday at 13:561 day Meni Undav i Woltemade tandem deluje ok. E sad sto ce to u praksi tesko da se desi, to je druga stvar.
Sunday at 15:551 day 17 hours ago, Dimitrije said:A Rade ume da dodje u studio u kariranoj kosulji neopeglanoj.voditeljke se zalile po kuloarima da se oseca na cevape sa kajmakom
Sunday at 23:251 day 7 hours ago, ultra plasticni said:voditeljke se zalile po kuloarima da se oseca na cevape sa kajmakomOće to kad se obučeš u kafanski stolnjak.
Create an account or sign in to comment