Saturday at 20:322 days 9 minutes ago, radisa said:Ljudi koji prate Premier ligu ne razumeju zasto je ovo faul...Oni koji ne prate, ne razumeju u cemu je problem, cist faul...Čist faul
Saturday at 20:322 days 2 minutes ago, Bogotac said:Diomande bas ozbiljan igračBravo slonoviJel on napada preko ovog povređenog Šloterbeka?
Create an account or sign in to comment