Saturday at 20:392 days Izgaziše Pavlovića.Edit: ala mi kasni stream, neću više pbp. Edited Saturday at 20:402 days by papapavle
Saturday at 20:442 days ovaj diomande kao da je neki paorski fudbaler. ne moze ni jednu loptu normalno da primi. vec jedno 3-4 puta je izgubio loptu zbog toga
Saturday at 20:502 days jebeni streber kimmich sa ovim dresom u sortsu Edited Saturday at 20:502 days by 189-
Saturday at 20:562 days Slonovi su, kao što im nadimak nalaže, veoma robusni i masivni igrači, imam utisak da zauzimaju baš puno prostora. Nemci teško prolaze ili proturaju lopte.Posle poluvremena su ili standartenführer il' pokojnik.Jao, Rade i "celo vreme" Edited Saturday at 20:572 days by Valk
Saturday at 20:582 days Ponovo cudan kriterijum kod prekrsaja. Ovo sto sudije ovde cene kao remplovanje, je u 90% liga faul.Ocekivano zanimljiv duel; Obala prilicno dobra.
Saturday at 20:592 days Author bjelokošćani fantastični u odbrani, pritiskaju pavlovića i meču pa švabo ne može da se razmahneako budu na ovom nivou u defanzivi lagano ih rešavaju uz još koji gol
Saturday at 21:032 days Author Just now, Lancia said:Afrikanci vise nisu za zezanje.kako koji, provukli im se ovi prevaranti tunis, egipat i jarmarokanci, slonovi, pa čak i senegalci imaju ozbiljne timoveganci onako, mediokriteti
Create an account or sign in to comment