June 13Jun 13 Author 20 minutes ago, Ratamahatta said:Odmenjuju nas i oni, i to cak i pre izlaska na terenko će piksetu da odmeni
June 13Jun 13 Ne znam je l' Lopetegi malopre spavo siptarsku majku u nezgodno mesto Edited June 13Jun 13 by Ratamahatta
June 14Jun 14 Svajcarce sam zgotivio na prethodnom SP odrzanom u usa. Suter, Šapuiza, Sforca, golman Paskolo, itd.premijerna tekma protiv domacina, u prvom dvoranskom mecu u istoriji mundijala na pocivsem silverdomu, Bregi daje gol iz slobodnjaka, na klupi Roj Hodzson a amere nas Bora Milutinovic ....danas su mi jedna od najbezveznijih ekipa uopste. od smarackog fudbala, ruznih dresova, do njuski koje ih reprezentuju ...odgledah par minuta 1.pol kako se dodavaju na svojoj polovini i prebacih kanal. vratim kad mi stigne notifikacija za zgoditak i to e to
Create an account or sign in to comment