June 13Jun 13 3 minutes ago, sasha said:Ovu grupu bi možda čak i naši prošliValjda bi dobili Śvajcarce iz trećeg puta
June 13Jun 13 9 minutes ago, sasha said:Ovu grupu bi možda čak i naši prošliBi 100%. Al samo ako iz grupe prolaze četiri ekipe
June 13Jun 13 4 minutes ago, Ratamahatta said:Kad su sami sebi sutnuli u gol protiv SvabovaNapad panike. Vele da i ovca kad vidi vuka, toliko se uplaši da od stra' krene da trči ka njemu a ne od njega.
June 13Jun 13 56 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:konkretno sam mislio na federacijejužna amerika sa xy zemalja ima iste mesta kao severna amerika(+1 više u baražu) a konkakafu masu mesta vuku karipske zemljeili ova sprdnja sa federacijom okeanijeal je ključ u prevelikom broju timovaOvde je fora sto su se tri zemlje konkakafa kvalifikovale kao domaćini. Plus povećan broj zemalja. Novi Zeland se automatski kvalifikovao a ranije je uvek morao da pobedi u baražu. Sada je Nova Kaledonija igrala baraž. A mislim da oni imaju neku tabelu po kojoj odredjuju ko koliko ima mesta.
Create an account or sign in to comment