June 13Jun 13 Author 5 minutes ago, Bogotac said:Amateri iz Katara,broj 23 vec crko na terenu,ko da gledam opstinsku ligu A sad reklame,mrs u pm...mogao bi infantilnotm da uvede koeficijente za saveze kakve ima uefa za klupska takmičenjamsm tek će da bude cirkus sa haitijem, zelenorćanima, dom rep i inima nema italije i sl
June 13Jun 13 Just now, kud u maglu Simoviću said:mogao bi infantilnotm da uvede koeficijente za saveze kakve ima uefa za klupska takmičenjamsm tek će da bude cirkus sa haitijem, zelenorćanima, dom rep i inima nema italije i slЕ јбг. Најбоље да играју ко НБА, без квалификација. Фифа да подели франшизе.
June 13Jun 13 Celavi smrad odbija da odbaci 64 ekipe za SP U Spaniji i Maroku Edited June 13Jun 13 by Bogotac
June 13Jun 13 Author 3 minutes ago, Hamlet Strašni said:Е јбг. Најбоље да играју ко НБА, без квалификација. Фифа да подели франшизе.konkretno sam mislio na federacijejužna amerika sa xy zemalja ima iste mesta kao severna amerika(+1 više u baražu) a konkakafu masu mesta vuku karipske zemljeili ova sprdnja sa federacijom okeanijeal je ključ u prevelikom broju timova
June 13Jun 13 Baš su mogli Brazil-Maroko da stave u ovaj termin a ove u sitnije sate, mora da je Tramp pravio raspored
June 13Jun 13 Ne znam da li je do dnevnog svetla, kamere ili cega vec, ali ovaj igrica/AI dozivljaj je na ovoj utakmici puno jaci nego npr. sinoc.
June 13Jun 13 Truli bogataši iz Katara i Švajcarske platili udarni termin, da se ne bude iz svojih hiperbaričnih sarkofaga noćas
June 13Jun 13 Kako covek da igra u podne po suncuRodrigez je jedini repstativac Svicarske koji je igrao i kad su organizovali 1954.
June 13Jun 13 Režiser prenosa je imao jedno 10 prilika da prikaže sporni ofsajd, ali verovatno je soker jedini put gledao slučajno, kad je listao kanale
June 13Jun 13 Ne zna se ko gore sutira. Ovi iz Qatara nisu mogli da nabave nekog solidnog Brazilca. Svajcarci ih ubise overlapom, ali im je zavrsnica smehotresna.
Create an account or sign in to comment