May 29May 29 Popular Post Prvo da Vam svima cestitam najradosniji Zvezdaski dan, osvajanje Kupa Sampiona, pre 35 godina na danasnji dan.U prosloj sezoni smo osvojili sve sto je bilo moguce, igrali smo i zavrsnicu Lige Evrope, promenili trenera, otisao Vladan Milojevic, vratio se Dejan Stankovic.U domacim takmicenja smo odbranili duplu krunu, pobedili Partizan 3 puta, izgubili od Vojvodine 2 puta, jedva ih dobili na penale u finalu Kupa.U Evropi smo svi zeleli Ligu Sampiona, ali smo ispali od Pafosa i to tako smo smo izgubili utakmicu na svom stadionu. Igrali smo Ligu Evrope, dosli do plej-ina i ispali od Lila koga smo dobili u Ligaskom delu. Generalno uspesna sezona u Evropi, a uvek se zeli iskorak.Na polusezoni smo zamenili trenera, vratio se Stankovic. Malo je prodrmao ekipu, preskocio Partizan, i ispao od Lila. Do kraja sezone otaljavanje posla i ubedljivo osvojena titula, a Kup na misice posle penala.U novoj sezoni Deki ima opet sansu da udje u LS. Ovaj put krece od drugog kola, gde smo nosioci do kraja kvalifikacija.Bitno je da zadrzimo osnovu tima makar do avgusta, pri tome mislim na Mateusa pod 1. Vrhunski ubod, iako sam bio skeptican, jer je i Glazer odlican golman. Mateus je uz Krunica nas najbolj igrac i najkonstantniji igrac cele sezone. Jeste se Katai nadavao golva, jeste Kostov nestvarno napredovao, Seol je uz Tinknizijana odlican na boku... ali Mateus je broj 1 cele sezone.Terzic naravno prica bajke i price kako dolaze bombe i bombice, kako dovodimo i spica i krila i odbranu i 10ku i ovog i onog. Ono sto je veliki problem je sto Arnautovic nije pokazao ni 50% onoga smo ume i moze, sad je i godinu dana stariji, kao i Katai i Ivanic.Bice odlicno ako Ivanic odigra bez povrede bar 2 vezana meseca, kad je u formi on je nas najbolji vezni igrac.Krunic je srce ovog tima, od njega mnogo zavisi, on i znanjem i autoritetom drzi tim i tera ga da napreduje.Pominju se neka pojacanja iz Madjarske i Izraela, pozajmica igraca iz Turske, o tome kad se te vesti potvrde i realizuju.Od naredne sezone ocekujem da napravimo iskorak u LS ili da odemo jos dalje u LE nego prosle sezone. Vise bih voleo uspeh u Evropi nego da opet osvojimo titulu sa 20 i vise bodova razlike.Mnogo smo jaci od ostatka lige i samo nase gluposti i opustanja mogu da nas ugroze.Prva evropska utakmica je vec 21/22 jula, a 18 jula pocinje Prvenstvo Srbije.
May 29May 29 koliko je bitno da se ubodu dobri igraci, toliko je bitno da se dovedu na vreme obzirom da pocinjemo od drugog kola kvalifikacija (kad je to, kraj jula?). znam da ce neki od gore navedenih igraca ostati da odigraju kvalifikacije, ali kad ih prodaju bice opet krpljenje rupetina i uigravanje tima na brzinu. nadam se da imamo nekog skauta koji vrslja po koreji i japanu
May 29May 29 51 minutes ago, Milosh76 said:Prvo da Vam svima cestitam najradosniji Zvezdaski dan, osvajanje Kupa Sampiona, pre 35 godina na danasnji dan.https://x.com/80s90sfootball/status/2060242829436178758
May 29May 29 Милоше да нам будеш батлија, као твоји претходници. Мени је данашњи да најсрећнији у жиботу, прво Бари а онда пре седам година Васић 2.0.
May 29May 29 Pre svega, Hvala Milosu za otvaranje nove teme za 2026./2027. i za lep uvod.Sto se tice LS, imam utisak da mozemo da se kvalifikujemo za jesenji deo samo ako igramo dekadentno - tacnije milojevke. Ako se otvorimo i pokusamo da odigramo ofanzivnije, bojim se ispascemo. Nemamo ni tim, ni igracki kadar za takve poduhvate, a nije ni Stankovic trener koji ima kvalitet da napravi tim koji ce ofanzivnom igrom da prodje kvalifikacije za LS. Tri puta je fulao kod nas a cini mi se i sa Ferencvarosem. Postoji patern. Edited May 29May 29 by Dimitrije
May 30May 30 Terzić reče da će da otkupe Erakovića od Rusa, kako piše 3,5 mil za 50 posto ugovora, nešto malo mnogo a i baš je bio loš proletos
May 31May 31 Naravno da roditelji uvek treba da pomazu svoju decu, i obratno :Poznata je dobra saradnja između klubova. I ovog leta biće transfera između Crvene zvezde i OFK Beograda. Najavio je MaxBet Sport da plavo-beli žele da angažuju Gelora Kangu, a da uz njeg stasavaju mladi igrači naredne sezone na Karaburmi.Iz tabora šampiona Srbije u plavo-bele boje moguće je da se presele: Aleksa Vasilić, Vuk Draškić, Leon Ivanović i Đorđe Ranković. Golman i omladinski reprezentativac Srbije dolazi na pozajmicu pošto se na njega ozbiljno računa, ali je potrebno da ima minutažu i stasava kroz mečeve Superlige. Trenutno je jasno da je prvi golman Brazilac Mateus.Kod ostale trojice igrača treba da dođe do dogovora oko otkupu ugovora. Zvezda bi imala 50 posto prava od naredne prodaje i preče kupovine. Prošle sezone su kao igrači crveno-belih u komšiluku nastupali golman Balša Popović i Edmund Ado.Očekuje se da promene sredine tokom leta i MaxBet Sport je najavio da za čuvara mreže i reprezentativca Crne Gore ima interesovanja nekoliko klubova. Bio je korak od Olimpijakosa iz Atine.
May 31May 31 Kako prenosi Telegraf, iskusni čuvar mreže Mateus odlučio da produži ugovor sa aktuelnim šampionom Srbije. Crvena zvezda je odlučila da na brojne pozive i ponude odgovori tako što je svojoj “jedinici” dala ugovor na dve, plus još jednu godinu ugovora.
June 2Jun 2 13 minutes ago, Filozof manijak said:Misliš da ne govori istinu?Iznosi svoje utiske.Ono što je istina da su Božidar Cerović i Miloš Slijepčević pali kao žrtve 8. sednice i došla su 2 fikusa Čeda i Toza. Naravno da su Cvetković i Džajić to jedva dočekali.Radmilo Bogdanović je bio oficir za bezbednost u upravi.Dejo umnih kapaciteta fizičkog radnika: Cvele ništa nije radio, samo je bio pametan. Sve se desilo slučajno.Nikog oni nisu doveli. Po Dejinoj logici sve igrače doveo Voja Kis.Ogorčeni bivši Srbin: Vi Srbi volite mitomaniju.Voleo bih da se Dejo vrati na fabrička podešavanja. Nikada se nije oporavio od onog debakla kao selektor.
Create an account or sign in to comment