Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Kako maleni Gemini zamišlja forum(aše)

Featured Replies

Kad smo kod AI…

IMG_0600.jpegIMG_0601.jpeg

Šta je ovo “žena je pobedila”? 👀

  • Replies 122
  • Views 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Ama kakve su to guposti Za mene je napisao da sam iskreni pobornik komunizma.

  • Imam krizu identiteta. Gradska srcolomka. Vlasnica, TETKA. Forum postoji zahvaljujući njenoj dobroj volji i parama. Kojoj volji, bato, KOJIM PARAMA? Gazdarica i mitsko biće. Meduza.

  • Hriste boze raspeti i sveti Ai ai sad na forum leti Postao je korisna alatka Jao ljudi zabole me patka Vestacka se pravi analiza Samo kod nas nije sada kriza U julu se idi na izbore Sirotinjo odoh ja

Posted Images

Ja sam jednom Gemini malo propitao o PPP i bas jake halucinacije.

Inace od kako imamo Cloudflare blokiramo sve i pretrazivace i AI agente.

6 minutes ago, bags said:

Ja sam jednom Gemini malo propitao o PPP i bas jake halucinacije.

Inace od kako imamo Cloudflare blokiramo sve i pretrazivace i AI agente.

Je l' zna Djemo ko je najviše puta banovan u istoriji foruma? Ili neka admin statistika ako ne zna AI?

Mislim, od regularnih članova ne od upornih koncepata.

Edited by Amos

6 minutes ago, bags said:

Ja sam jednom Gemini malo propitao o PPP i bas jake halucinacije.

Inace od kako imamo Cloudflare blokiramo sve i pretrazivace i AI agente.

probaj da ga pitas za konkretne forumase, to je tek show. meni je rekao da sam poznatiji kao beowl i da sam preminuo.

1 minute ago, Amos said:

Je l' zna Djemo ko je najviše puta banovan u istoriji foruma? Ili neka admin statistika ako ne zna AI?

Mislim, od regularnih članova ne od upornih koncepata.

Ja sam u prvih pet na listi garant. A i dragance. Grejemo vam klupe za svaki slucaj 😜

Edited by mustang

12 minutes ago, Amos said:

Je l' zna Djemo ko je najviše puta banovan u istoriji foruma? Ili neka admin statistika ako ne zna AI?

Mislim, od regularnih članova ne od upornih koncepata.

Lider na tabeli bi, bez ikakve sumnje, rekao da je nezasluzeno.

I da ne trpite neistomisljenike. I da ovaj forum odavno nije ono sto je nekad bio.

A ionako smo glupi.

(parafraziram, da ne kazem citiram)

9 minutes ago, Djuro said:

Lider na tabeli bi, bez ikakve sumnje, rekao da je nezasluzeno.

I da ne trpite neistomisljenike. I da ovaj forum odavno nije ono sto je nekad bio.

A ionako smo glupi.

(parafraziram, da ne kazem citiram)

Ko misliš da je lider na tabeli?

Ovo ostalo sve stoji i verovatno važi za svaki forum kao praistorijsku internet formu.

  • Stil pisanja: Poznat je po britkim, često duhovitim i informisanim komentarima, naročito na temama koje se tiču sporta (posebno fudbala), ali i politike i opštih društvenih dešavanja.

  • Sportski autoritet: Često je jedan od glavnih sagovornika na sportskim podforumima, gde njegovi postovi nose određenu težinu među ostalim korisnicima (tzv. parapsihopatolozima).

ala me ai nahvali lolol

  • Author
1 hour ago, bags said:

Ja sam jednom Gemini malo propitao o PPP i bas jake halucinacije.

ma ja nisam pitala ništa, no ukucala reč u gugl da mi da link…

"institucija, hodajuća enciklopedija, guru, jedan od najživopisnijih likova na forumu..."

e sad mogu da umrem D

Ma gde to vadis 😁 ajd iskopaj za mene. Meni samo verzije Mustang kola izlaze. Da su bar konji 😂

Edited by mustang

25 minutes ago, pt 2.0 said:

ma ja nisam pitala ništa, no ukucala reč u gugl da mi da link…

Ja to stalno radim s telefona, zašto nemam šortkat - zato da ne visim previše na forumu isuseisuse

Izbacuje takve gluposti, tipa da ga zovemo Para, budalaštine. Pa i onaj neki Krampin AI je mene zamenio ko zna s kime, tipujem na Valk unsure

13 minutes ago, mustang said:

Ma gde to vadis 😁 ajd iskopaj za mene. Meni samo verzije Mustang kola izlaze. Da su bar konji 😂

pa kucaj forumasica mustang parapsihopatologija i idi na ai rezim, ocekivano, izmislja da si najaktivnija na automobilima i da vozis mustang.

Edited by nenad

pa dobro, mene pohvalio za majstorovanje ss1

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.