March 25Mar 25 Ragusa Ibla je i meni jedan od jačih utisaka sa Sicilije. Mi smo prvo stigli u sam grad i stali kod katedrale i majali se nešto, kad nam je prišao dekica i kaže, a neee, na pogrešnom ste mestu. Siđite dole do Ible, tamo je prava stvar. A dole ludilo.Slike @Lo Zingaro su stvarno fantastične i tako i pamtim Ragusu. Naleteli smo na neki restoran, tratoriju, i jeo brutalnu pastu sa morskim plodovima. Ali da me ubiješ ne znam gde tačno.
March 25Mar 25 Ista stvar… ništa nisam bio istražio unaprijed, a ukucao u navigaciju centar grada… dovelo me do nekih neupečatljivih modernih (uslovno rečeno) zgrada, ja ono, što je sad ovo…
Create an account or sign in to comment