November 21, 2025Nov 21 Sacekaj da ti bude potreban servis za Pixel, jer obzirom da nema zvanicnu distribuciju, nema ni zvanicnog servisa niti zvanicne distribucije rezervnih delova. Ako nadjes nekog ko hoce da ugradi kinesku zamenu.
November 21, 2025Nov 21 1 hour ago, Marsupilami said:Ja sam se zeznuo sa Pixelom 7a.Hteo sam neki manji telefon i da ne bude preko 500e.7a je inače vrlo dobar i slike su odlične ali baterija je veliki minus.. traje jedva dan i po sa vrlo umerenim korišćenjem. Surf oko 3h, Viber i sms, poziva skoro da i nema.. Nervira me i izgled grafika za praćenje baterije.. Informativniji mi je bio na mom starom Pocophone F1.Sve u svemu dobar telefon i kamera ali osrednja baterija (odnosno optimizacija)Preko noći izgubi i 18% iako se uopšte ne koristi..Ista prica za moj S25. Placem za kineskim "sranjima" kojima baterija traje danima. Doduse fotke su ludilo, mozes u letu, ne mora uopste da bude mirna kamera.
November 21, 2025Nov 21 2 hours ago, Marsupilami said:traje jedva dan i po sa vrlo umerenim korišćenjempa ovo i nije loše ,još ako vidiš kako bolje da optimizuješ bateriju ,možda imaš nepotrebne animacije i procese koje radi u pozadini isključi wifi i mobnet preko noći ....Razmišljam da kupim 3d štampač i da se upišem u ovu temu
November 21, 2025Nov 21 Tako mi je trajala baterija i na Pocophone F1 (dok nije riknula). 5 godina mi je trajao.Pixel sam uzeo zbog 'čistog' androida. Rek'o optimizovaniji je od MIUI, pa će i baterija trajati duže..Ne gasim internet tokom noći ali 'pauziram' Hrom, Brejv, Gugl.. (pazim da se ne upale posle 00:00h) "uvek aktivni displej" takođe gasim tokom noći..Jbg šta je tu je.. Koliko mi u sećanju, Pixel 2xl koji sam imao 3-4 meseca, svojevremeno je trajao 2 dana..Ni jedan tel nisam servisirao.. kad rikne kupim novi.. Imao sam sreću da su u proseku trajali 2-3 godine osim Piksela 2xl kome sam slučajno polomio ekran.
Create an account or sign in to comment