Jump to content
IGNORED

Uredjaji i spravice koje vožnju ne™ znače


Lancia

Recommended Posts

On 4.3.2024. at 20:28, bios said:

Probao sam i to malo da vozim. Kamion u vidu fancy igračke za priglupu bogatašku decu 

 

 

pa sad, to je utility vozilo i služi da prođe tamo gde ćeš ti sa svojim priusom samo nalevo krug a da onima koji mogu da priušte bude prijatno i relativno udobno dok su van asfalta.

 

cela ta klasa vozila /koju predvodi merc G/ je ionako namenjena za bogataše, decu ili odrasle svejedno.

 

ne bi imao ni problem ni blam da ga vozim za deo te cene, naravno samo na ostrvu.

 

 

Link to comment
7 hours ago, Eleniko said:

 

 

pa sad, to je utility vozilo i služi da prođe tamo gde ćeš ti sa svojim priusom samo nalevo krug a da onima koji mogu da priušte bude prijatno i relativno udobno dok su van asfalta.

 

cela ta klasa vozila /koju predvodi merc G/ je ionako namenjena za bogataše, decu ili odrasle svejedno.

 

ne bi imao ni problem ni blam da ga vozim za deo te cene, naravno samo na ostrvu.

 

 

Ne bih imao ništa protiv Wranglera kakav je vozio Sloter Nik, pa da vitlam po Ki Vestu.
 

Ovaj novi rentirala rođaka (bogata Hehe) na par dana da se zezamo. Ali mi nekako nije classy kao G klasa, a daleko je od pravog utility vozila. Pri tome sam siguran da je kvalitet krajina. Viđam ih po oglasima stare manje od 10 godina sa 5-6 vlasnika izređanih. 
 

Za hipsteraj tog tipa uvek bih radije gledao  FJ

 

Link to comment
5 minutes ago, bios said:

Za hipsteraj tog tipa uvek bih radije gledao  FJ

 

haha naivan si

 

pre jedno mesec dva sam ovde pominjao da mi je fj cruiser dream car 

 

kada bi mogao da finansiram tu potrošnju benzina

 

 

Link to comment
7 minutes ago, Eleniko said:

 

haha naivan si

 

pre jedno mesec dva sam ovde pominjao da mi je fj cruiser dream car 

 

kada bi mogao da finansiram tu potrošnju benzina

 

 

Znam da si pominjao :lolol:

 

FJ možeš samo da sanjas sve i da ti benzin nije problem. Ima ih sve manje u ponudi i sve su skuplji. Ljudi ih uzimaju kao investiciju. 

Link to comment

https://arstechnica.com/cars/2024/03/carmakers-must-bring-back-buttons-to-get-good-safety-scores-in-europe/

 

"The overuse of touchscreens is an industry-wide problem, with almost every vehicle-maker moving key controls onto central touchscreens, obliging drivers to take their eyes off the road and raising the risk of distraction crashes," said Matthew Avery, Euro NCAP's director of strategic development.

q

"New Euro NCAP tests due in 2026 will encourage manufacturers to use separate, physical controls for basic functions in an intuitive manner, limiting eyes-off-road time and therefore promoting safer driving," he said.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...