February 7, 20242 yr Ti koji joj daju par ih nisu sami zaradili…ili su olako dosli od njih. A o skolu su se ocesali, ako i to … Edited February 7, 20242 yr by Moonwalker
February 7, 20242 yr Nisam siguran u to... na youtube-u na primer cvetaju ovi finansijski gurui koji su se obogatili prodajuci kurseve kako da se obogatis. Vecina kupaca su siromasi koji su posle toga jos siromasniji.
February 7, 20242 yr Author 15 minutes ago, Shan Jan said: Nisam siguran u to... na youtube-u na primer cvetaju ovi finansijski gurui koji su se obogatili prodajuci kurseve kako da se obogatis. Vecina kupaca su siromasi koji su posle toga jos siromasniji. Pa nije sasvim isto, ali ima tu nesto zajednicko. Ne nauce sa novcem, jer ga nisu sticajem oklnosti imali, pa nisu ni mogli. Za tu vrstu mufljuza je poseban krug pakla. Edited February 7, 20242 yr by Moonwalker
February 8, 20242 yr Popular Post 2 hours ago, Moonwalker said: Pa nije sasvim isto, ali ima tu nesto zajednicko. Ne nauce sa novcem, jer ga nisu sticajem oklnosti imali, pa nisu ni mogli. Za tu vrstu mufljuza je poseban krug pakla. E o ovim raznim mufljuzima u poslednje vreme pričam i stalno se pitam kako je moguće da se ljudima prodaje baš svaka budalaština ali jebemupatka, moguće je. Jedna poznanica na fejsu ( inače recimo da je u životu do sad postigla svoj maksimum , mojih je godina, penzija pred vratima , divna porodica ) primila se na tzv lajf koučing i edukacije. I sada je ona lajf kouč ali nije to dovoljno ona je propagator izvesne Slavica Squire od koje je sve naučila i ulazi u neku njenu top elitu za edukatore. diskretno smara objavama , još diskretnije kada se vidimo ali tačno osetiš neizdrž da mora u nekom trenu da progovori a ja se onda pravim luda da nisam čula po metodi znam koju igru igraš, jer, ako kažem jednu reč, ona se neće ugasiti , zaratićemo. Ali sam otišla na sajt te Slavice i na stoijedan kanal koji ima i biografiju i , pajz sad nlp akademiju koju je po njoj ona prva donela 200i neke u Srbiju ( a jebeni cepter celu prodaju decenijam na tome zasniva. Uglavnom žena je manipulatvni lažov i prodavac šupljih priča( biografiju je nekoliko puta nadogradjivala menjala i punila raznim neproverljivim fejk podacima ) ali broj , mahom žena koje plaćaju primaju se na to njeno tanderljanje je za mene i dalje misterija. I stalno jedna te ista mantra vi ste gospodari svog života, ostvarite samnom svoje snove, postanite najbolja verzija sebe. A ja kad čujem o najboljoj verziji sebe iz ovog mog matorg mozga izvučem najveće kapacitete za najgoru mene , mogla bih viljuškom u oko da ubodem sva ta lica koja plaćaju i plaćaju i nadaju se da će i oni naći one koji će im plaćati i plaćati ...i biće srećni do kraja života. Milioni pratilaca na instagramu included ( Slavica inače tvrdi da je završila pmf , ostaje blago zatalasno da se pomisli da je to matematika , pa je master uradila na ekonomiji a sad sprema doktorat na temu nlpa , hoće da se bavi naučnim istraživanjme o tome Ali pošto joj ovo Sq ...nije prezime teško da će se validnost moći proveriti Ne znam što me ovoliko nervira ali nervira me iako ne krade ništa od mene
February 8, 20242 yr 13 minutes ago, ljuttko said: A ja kad čujem o najboljoj verziji sebe iz ovog mog matorg mozga izvučem najveće kapacitete za najgoru mene , mogla bih viljuškom u oko da ubodem sva ta lica koja plaćaju i plaćaju i nadaju se da će i oni naći one koji će im plaćati i plaćati ...i biće srećni do kraja života. ljudska glupost je najisplativiji biznis. ko nema problem sa moralom. (meni je triger za viljušku u oko fraza "rad na sebi, radim na sebi, treba da radite na sebi" i pominjanje energije u tim mambo-džambo kontekstima.) edit. otkad je obrazovanje postalo edukacija, svi smo najebali. Edited February 8, 20242 yr by pt 2.0
February 8, 20242 yr 1 minute ago, pt 2.0 said: ljudska glupost je najisplativiji biznis. ko nema problem sa moralom. (meni je triger za viljušku u oko fraza "rad na sebi, radim na sebi, treba da radite na sebi" i pominjanje energije u tim mambo-džambo kontekstima.) Kompatibilne su nam energije, prepoznale su se po pitanju viljuške
February 8, 20242 yr Ja sam misljenja da ljudi koji upadaju u sekte i razne life coach zajebancije nisu toliko glupi koliko im prosto fali emotivne podrske. Iskreno, za takve je mozda bolje da se okrenu crkvi ako vec ne mogu da nadju pomoc u ljudima oko sebe.
February 8, 20242 yr Na lajf kouč sranja se dobrim delom primaju ljudi koji vole instant rešenja: platiš, i dobiješ dajdžest - psihologiju, mršavljenje, mršavljenje za dve nedelje, obuka za "savetnice za dojenje" (pička materina), obuka za joga instruktore (misle da znaju medicinu), obuka za kurac, obuka za palac.....biću bezobrazna i reći ću da su i mnoge edukacije za psihoterapiju neupotrebljive, ili vrlo ograničeno upotrebljive.
February 8, 20242 yr 26 minutes ago, Filozof manijak said: meni treba lajf kauč Nema to vishe da se nadje, ja u vikendici od mojih spavam na nekom prepotopskom (ali malo korishcenom) ne bole ledja ne bole kukovi, al je neki Simpo od pre 10 godina. Sad novi Simpo verujem da je isti ko i sve ostalo. Ista pricha sa kauchem u dnevnoj, kad jednom budemo morali da ga se raatosiljamo, verujem da cemo kao i ostale komshije morati da kupujemo nov na 5 godina.
February 8, 20242 yr 6 hours ago, Shan Jan said: Ja sam misljenja da ljudi koji upadaju u sekte i razne life coach zajebancije nisu toliko glupi koliko im prosto fali emotivne podrske. Iskreno, za takve je mozda bolje da se okrenu crkvi ako vec ne mogu da nadju pomoc u ljudima oko sebe. Za to se ide kod psihologa... Problem je što ti likovi u početku stvarno nude dobre stvari, pogledajte, svi koji uđu u sekte, kultove i slično, u početku budu srećni... U NXIVM su svi bili po ulasku super, drugari, ok multilevel i smaranje oko toga, ali su ustvari bili vrlo zadovoljni... DOk nisu naterani da napreduju u okviru sistema, svje bilo OK, ali posle tu dolazi do pohlepe, ucene i seksa, a ustalom zato su i bili naterani na taj napredak... Mehanizam uvlačanja u sektu je jednostavan nudiš sreću i posebnost i ljudi na to padaju... Taj deo sa posebnošću rade i sve korporacije, pričaju mladim zaposleniam da su oni super jer rade tu i tu... Ono što im ne nude korporacije, jer im ustrojstvo nije takvo, je sreća, zadovoljstvo u okviru grupe, osećaj da stalno neko brine o tebi, da si voljen i to... Tu su sekte nenadmašne... Odgledajte Vow, stvarno daje odgovore na mnoga pitanja kako se ljudi upecaju i ko su targeti za pecanje i kako to sve funkcioniše...
February 8, 20242 yr A šta je to, neki trening za sreću? Moram i ja da pogledam sad. 1 hour ago, pt 2.0 said: jebote SVA osećanja iz spektra osećanja su za ljude. Naravno. I privatanje da je normalno osećati se i loše. To je valjda i najvažnije u radu na sebi. Bežanje pošto poto od loših osećanja je samo prozor u nove patologije i disfunkcionalnosti.
Create an account or sign in to comment