Tuesday at 07:004 days Author Mislim pazi ti ovu vest samo. Odobreno 20 klima. 3 nedelje traje odobravanje.wien.ORF.at20 Klimaanlagen im Gemeindebau genehmigtVor einem Monat hat Wiener Wohnen die Voraussetzungen für den Einbau von Klimaanlagen in Gemeindebauten gelockert. Die Nachfrage ist laut einer ersten Bilanz groß: Mehr als 120 Anfragen sind bereits e
Tuesday at 07:224 days Secam se kad su se smejali fotkama sa Balkana i okacenim spoljnim jedinicama klima uredjaja na spoljnim zidovima..samo sam liku rekao "Polako..globalno otopljavanje moze svasta da uradi" Valjalo bi da ga kontaktiram uskoro.
Tuesday at 07:374 days Author Kod cerke juce u razredu 33 stepena. Imaju neki bagavi ventilator koji je vise kao fen za kosu.Uciteljice se trude stvarno da ih izvode u park i pustaju ih koliko mogu na ove donje spratove ali to nije resenje.U razredu bila anketa i 2/3 roditelja su izricito protiv klima uredaja zbog zastite prirode i nekih drugih opasnosti za decu.Cak je i direkotorka skole bila razumna i rekla da ima realna sansa u njihovom slucaju dobiti dozvolu.PS. Svaki put kad mi neko od ovih eco fanatika spomene zaluzine zadnjim atomom snage se borim da ga ne opalim po nosu.
Tuesday at 10:254 days 2 hours ago, bags said:Kod cerke juce u razredu 33 stepena. Imaju neki bagavi ventilator koji je vise kao fen za kosu.Uciteljice se trude stvarno da ih izvode u park i pustaju ih koliko mogu na ove donje spratove ali to nije resenje.U razredu bila anketa i 2/3 roditelja su izricito protiv klima uredaja zbog zastite prirode i nekih drugih opasnosti za decu.Cak je i direkotorka skole bila razumna i rekla da ima realna sansa u njihovom slucaju dobiti dozvolu.PS.Svaki put kad mi neko od ovih eco fanatika spomene zaluzine zadnjim atomom snage se borim da ga ne opalim po nosu.Meni je ova tema bas horor. Mom detetu je ostecena termoregulacija, vrlo brzo mu se slosi kad je malo toplije, moramo da galeti drzimo u klimatizovanom, direktno sunce ne sme i sve tako nesto. Ovo kad citam kao horor film, tek treba da vidim kako ce izgledati kod njega u skoli u BG, ali ni blizu 33 stepena on ne moze da podnese. Pa to za nas zdrave nije adekvatna radna temperatura za duze sedenje skolu posao itd.
Tuesday at 13:123 days Meni je strašno i plaši me što će ovo biti sve gore i gore.Nema magičnog štapića da se zaustavi sada i ove godine pa od sledeće kao - sve ok.Bojim se da smo prešli liniju nakon koje nema povratka..Ja sam se u Beču naoružao ventilatorima i tendom koja pokriva dobar ogroman deo terase.Takođe kad kuvamo, izbacimo indukcionu ploču na terasu 😆 A i air fryer. Bukvalno smo napravili letnju kuhinju.Pomaže malo.Bez toga je dupli pakao.No, razmišljamo ovo da pojurimoMideaPortaSplitDas Klimagerät PortaSplit vereint die Flexibilität eines mobilen Klimagerätes mit der leistungsstarken Klimatisierung einer Split-Klimaanlage.
Wednesday at 08:183 days I ja sam bacio oko na tu Mideu PortaSplit. Malo je skuplja, ali je i manji potrošač od sobnih klima uređaja. Moram još jednom odgledam YouTube testove, mada nema šta mnogo da se razmišlja. Najjači toplotni talas tek predstoji, a još nije ni jul.
Thursday at 07:242 days Author 23 hours ago, Choda said:Do kad traje ta skola u Becu? Ove godine do 03.07. Obicno poslednja nedelja juna se zavrsava ali zavisi od kalendara i praznika.Sad su poceli pregovori da se skrati raspust jer ljudi ne znaju sta ce sa decom u ovih tzv. 9 nedelja pakla.Komplikovana prica. Oba tabora imaju solidne argumente.
Create an account or sign in to comment