Jump to content
IGNORED

Pronađi me/Amber Alert


Zaboravan

Recommended Posts

36 minutes ago, Malvo said:

Ne znam šta je gore - da je ovaj u zatvoru kriv i da ćuti ili da nije ništa kriv.

 

Toliko o savetima iskusnih advokata da se klijent brani ćutanjem. Evo, odbraniće se, alal mu strategija

 

Ovaj se nije branio ćutanjem već je priznao teško ubistvo. Možda ipak iskusni advokati nešto znaju o odbrani klijenta... 

Link to comment

Šta li će tek tom ocu da padne na pamet kad izađe, i da je kriv i da nije? 

 

Ja i dalje verujem u teoriju o nesrećnom slučaju i prikrivanju zločina i onda sve to preliveno ovim naprednjačkim raspadom sistema. I mislim da nismo završili sa tim ni blizu. 

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Uskebasi said:

Ovaj se nije branio ćutanjem već je priznao teško ubistvo. Možda ipak iskusni advokati nešto znaju o odbrani klijenta... 

 

I šta se desilo nakon što je priznao teško ubistvo?

Link to comment
Posted (edited)

-prvo je bilo jezivo da tako malo dete uopste moze da nestane bez traga pred ocima majke

-pa smo onda saznali™ da je dete ubijeno kolima i baceno na deponiju.

-ali to izgleda nije bilo dovoljno jezivo, pa su dodali™ da je nakon udarca kolima a pre bacanja na deponiju, dete bilo i zadavljeno..

-a onda iako nema nikakvih fizickih a ni materijalnih dokaza koje povezuju osumnjicene sa ubistvom™, u razmaku od svega par nedelje gube zivot brat osumnjicenog i majka osumnjicenog...

 

pakao

Edited by Shaq
  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, Malvo said:

 

I šta se desilo nakon što je priznao teško ubistvo?

Šta? Ti si imao neku ideju zašto je pogrešno bilo savetovanje da se brani ćutanjem, a on se nije branio ćutanjem. 

Onaj koji se branio ćutanjem nema ubijenog brata, uhapsenog oca i mrtvu majku. 

  • +1 1
Link to comment

Samo je zaćutao kad je trebalo da kaže gde je telo deteta, da ga makar dostojno sahrane? Šta mi onda čekamo ako je on priznao? 

 

"Ja sam imao neku ideju" koja se ispostavila tačnom, a to je da ovakvo zlo može da prođe tek tako možda samo u pravničkim mozgovima, u realnom svetu ovakvi zločini se ne prekidaju idejom "samo ćuti, zajebaćemo ih sve". 

Link to comment
6 hours ago, mraki said:

Umrla i majka osumnjičenog za ubistvo. Ova što se nedavno sahranila sina, a drugi sin i muž u pritvoru.

Stravicno je sta se ovo desava. I gade mi se ljudi i na forumu koji i dalje raspravljaju o teorijama sta se desilo dok se na nase oci jedna porodica ubija. Govnari bez saosecanja svi do jednog.

Link to comment
On 9. 5. 2024. at 8:30, Filozof manijak said:

Devojčici je navodno malo pre celokupnog događaja ustanovljen autizam (za ovo me lično zanima da li je moguće ustanoviti autizam u tako mladom uzrastu?

Nije

Link to comment
39 minutes ago, Svemir Zeka said:

Nije

 

Ne verujem da bi iko dijagnostifikovao tako rano, a da se vidi moze. ali to sto se nesto vidi ne znachi da bi iko dao dijagnozu pre bar 2.

Link to comment

Ne bi smelo ni sa dve, prerano je. Mislim, ds dete ima dijagnozu od ranije, što se priča tamo po kraju.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Neverovatno sličan slučaj u Rumuniji.

Quote

Dvogodišnja devojčica Raisa Marija nestala je juče u Dolžu u Rumuniji iz svog dvorišta i od tada više od 150 ljudi neumorno traga za njom.

Devojčica je krenula od svoje ka dedinoj kući, koja je udaljena svega nekoliko metara i više je nije bilo.

 

Policija, volonteri i rođaci su tokom čitave noći češljali područje, ali devojčice nigde nema. U potragu su uključeni i psi tragači, a policija je digla i dronove i helikopter.

Nestanak deteta prijavio je komšija koji je takođe čitave noći noći tragao za njom.

 

https://www.kurir.rs/planeta/4396208/drama-u-rumuniji-devojcica-krenula-ka-dedinoj-kuci-i-tu-joj-se-gubi-svaki-trag-150-ljudi-traga-za-njom-ukljuceni-i-psi-tragaci

 

Link to comment

Koliko vidim u Rumuniji postoji amber alert sistem, ali nije aktiviran u ovom slučaju.

 

Na sajtu policije ima obaveštenje o nestalom detetu. Da se oko 12 časova igralo u društvu dece kod bake u dvorištu i da je od tada niko nije video. Ima strabizam i u trenutku nestanka je bilo boso.

 

Taj okrug Rumunije je na jugu, graniči se sa Bugarskom negde od Vidina na zapadu. Dosta blizu Negotinske Krajine. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...