Jump to content
IGNORED

Kutak za romanticne


pt 2.0

Recommended Posts

Apartman iz 1960. pustilo pre neku novu godinu. Tu sve pršti od pljeskanja po dupetu i ostalih šarmantnih seksizama i promocije neodoljivog korporativnog kapitalizma (kad mi je to prvo upalo u oko sad kad sam gledo a nekad davno nisam ni primetio, znači da su neki berlinski zidovi ipak srušeni) al svejedno odličan klasik žanra.

 

 

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
14 minutes ago, pt 2.0 said:

ali nije zbog kolina.

msm, kolin firt mnogo je lepsi od npr. tom fckng henksa, koga isto ne vade iz lead male role po romcoms, ali nije moj tip nikako.

nisam fan tamnokosih tipova koji stare kao babe (a kolin je takav, mada odlican glumac nevezano od romcoma).

 

meni se od tih romcom likova svidjao samo kristijan slejter i hju grant. 

(ne racunam brus vilisa, on je van svih kategorija)

 

A gospodin Fassbender?

 

Meni je fascinantno koliko se Rachel McAdams specijalizovala za rom-com, mislim da sam je gledao u bar 10 takvih filmova. 

Link to comment

ni ovo nisam gledala (glume i mira sorvino i rozi o'donel), ali si me sad podsetio na onaj film sa umom turman i onim glumcem sto igra izinu umirucu ljubav u grey/s anatomy, kod je ona neki lajf kouc koji mu se usere u zivot tako sto navede njegovu veroniku da odustane od udaje za njega... aaa seticu se kako se zove.

 

takodje sa umom turman, ben caplinom i onom slatkom glavnom glumicom ima romcom The Truth About Cats and Dogs

 

edit. The Accidental Husband (lol, tu je i Kolin Firt, potpuno sam zaboravila na njega, on glumi njenog decka za koga treba da se uda, koji zdere cokoladice stalno :D):

 

Edited by pt 2.0
Link to comment
2 minutes ago, Lena said:

Ko reče da voli Kjuzaka?

Ste pominjali High Fidelity?

Ja sam greskom stavio Serendipity umesto High Fidelity :isuse: znam da je neki ...ity, fala Lenche :)

  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment

A zašto zaljubljeni par po difoltu trebsa da gleda romkom? (Pardon ako mi je negde nešto promaklo)

 

Meni bi bilo zabavno da gledamo sf-ove i da svako da svoju interpretaciju, na primer Odiseje :riba:

  • Hvala 1
Link to comment
8 minutes ago, Svemir Zeka said:

A zašto zaljubljeni par po difoltu trebsa da gleda romkom? (Pardon ako mi je negde nešto promaklo)

 

Meni bi bilo zabavno da gledamo sf-ove i da svako da svoju interpretaciju, na primer Odiseje :riba:

Eh bre, kako sad izvuce ovo?¿ Gleda se bukvalno sve. Btw, cini mi se da je Odiseja malo teza za interpretaciju, ako nisi citao knjigu.

Link to comment
2 minutes ago, Lancia said:

Eh bre, kako sad izvuce ovo?¿ Gleda se bukvalno sve. Btw, cini mi se da je Odiseja malo teza za interpretaciju, ako nisi citao knjigu.

Ma kažem, možda sam učitala :D

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...