Jump to content
IGNORED

Kutak za romanticne


pt 2.0

Recommended Posts

48 minutes ago, pt 2.0 said:

 

@francuski sobar daj 5 top rom comova po tvom mišljenju, or….

 

Ovde me niko nezna pa mogu :)

Što je muškarac bez brkova onda Vudi Alen zna napraviti dobar romcom sa malo ironijskog odmak ko Hana i njene sestre ili onaj mjuzkl sa Džulijom Roberts koja me inače nervira i naravno Kolin Firt ono gde nosi džemper sa jelenima ustvari svaki njegov film ne znam naslove il je to jedan film ili više njih. Može i Sekretarica.

 

Edited by francuski sobar
  • Hvala 1
Link to comment

Tjah, mišmeš ti je to… ne znam je l se sve broji u romcom (?)

Ono gde je Kolin Firt sa jelenima je “Dnevnik Bridžet Džouns”. 
Mjuzikl sa Džulijom Roberts ne znam šta je, mada volim Džuliju u gomili filmova- ima divan ten i lepe ruke i nekako je… blistava i charming.  Osvoji platno.

Link to comment
1 hour ago, pt 2.0 said:

@morg je l znaš da je nju sergej t uspeo da ispizdi prilikom susreta/upoznavanja? (ako je verovati njegovoj verziji anegdote)

 

@francuski sobar daj 5 top rom comova po tvom mišljenju, or….

Nisam Sobar, al sam fahman :vikleri:

 

01. A good year

02. Silver Linings Playbook

03. Sliding doors

04. Serendipity

05. Crazy, Stupid, Love

 

Notting Hill

French kiss

Sideways

You've Got Mail

My Best Friend's Wedding

About time

Four Weddings and a Funeral

Pretty woman

The proposal

There's Something About Mary

 

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

potpisujem, izbacujem silver lining, dodajem 500 days of summer i before midnight

 

sigurno i neki tinejdz tj koledz ali morala bih da se podsjetim naslova

 

ok nisu svi com

 

Edited by morgana
  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, morgana said:

potpisujem, izbacujem silver lining, dodajem 500 days of summer i before midnight

 

sigurno i neki tinejdz tj koledz ali morala bih da se podsjetim naslova

 

volim i great expectations iako je po nekim parametrima  krsina

 

 

Ajd vazi :D izbacila si mi uramaicu i ubacila dve krempite.

  • Wub 1
Link to comment
4 minutes ago, morgana said:

potpisujem, izbacujem silver lining, dodajem 500 days of summer i before midnight

 

sigurno i neki tinejdz tj koledz ali morala bih da se podsjetim naslova

 

volim i great expectations iako je po nekim parametrima  krsina

 

 

Među pet najboljih mi je Love Actually. Taman je jedna priča slična kao kod Zlog Glog :fantom:

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

sta ima iz posljednjih 10ak godina, a da valja?

 

btw neke od novijih antologijskih serija na rubu mumblecore-a mi imaju smek romcom-a devedesetih

Edited by morgana
Link to comment
5 minutes ago, morgana said:

sta ima iz posljednjih 10ak godina, a da valja?

 

btw neke od novijih antologijskih serija na rubu mumblecore-a mi imaju smek romcom-a devedesetih

Slabo kontam novi humor, moze da prodje recimo Stuck In Love a i to je bukvalno pre 10 godina.

Link to comment
1 hour ago, pt 2.0 said:

Lazžan je bio tvoj odgovor (slagap si je i to nam rekao).

Plus to što si njene emocije i reči upućene tebi izložio ovde nepoznatim ljudima.

Gorećeš u paklu, ukratko.

:fantom:

 

@Zli Gli budi srecan sto @pt 2.0 ima na nisanu precednika pa nema toliko vremena da se zabavi tobom.

 

1 hour ago, pt 2.0 said:

@morg je l znaš da je nju sergej t uspeo da ispizdi prilikom susreta/upoznavanja? (ako je verovati njegovoj verziji anegdote)

 

@francuski sobar daj 5 top rom comova po tvom mišljenju, or….

Mogu ja? Mogu ja?

 

Evo pet tipicnih rom-com filmova koji se lako konzumiraju:

1. Sleepless in Seattle/You've Got Mail - bilo koji od ova dva, prakticno su oba o hemiji izmedju Meg Ryan i Tom Hanksa

2. Crazy, Stupid, Love - odlicna prica, odlican kasting. Ima svega - porodicne drame, lavirint ko se kome svidja i naravno najseksi covek tog vremena - Ryan Gosling. Tu je i Emma Stone :wub:

3. 10 Things I Hate About You - najbolji tinejdz romcom

4. Just Friends - preslatka Amy Smart plus Ryan Reynolds koji sam svojim humorom drzi ovaj film. Idealni lagani bozicni film.

5. 40 Days and 40 Nights - ne znam da opisem zasto, ovaj film je uvek u meni imao specijalno mesto

 

I tri ne toliko tipicna rom-com filma koje ja volim:

1. As Good As It Gets - Jack Nicholson i Helen Hunt su razvalili ovaj romcom o matorom dzangrizavom drkosu i konobarici dobrog srca

2. The Secret Life of Walter Mitty - jebeni masterpiece! Ovde je romantika malo u drugom planu ali apsolutno preporucujem! Odlicno snimljeno, puno komedije, vrhunska gluma Ben Stillera i jedna jako poucna prica koja moze svakog da nadahne.

3. Pride and Prejudice and Zombies - volite romane Jane Austin? A kako bi ste voleli da se u njih doda i macevanje, martial art, zombies i da sve to deluje odlicno upakovano dok prati originalnu pricu? Jebeni provod od filma.

 

 

46 minutes ago, pt 2.0 said:

Je l ovaj? 
Otvorila si vrata pakla… :sleep:

 

 

Isuse, zaspao sam na pola trejlera, kakav li je tek film...

  

8 minutes ago, pt 2.0 said:

Tjah, mišmeš ti je to… ne znam je l se sve broji u romcom (?)

Ono gde je Kolin Firt sa jelenima je “Dnevnik Bridžet Džouns”. 
Mjuzikl sa Džulijom Roberts ne znam šta je, mada volim Džuliju u gomili filmova- ima divan ten i lepe ruke i nekako je… blistava i charming.  Osvoji platno.

Dnevnik Bridzit Dzons je jedno od najgorih rom com sranja koje sam gleda u zivotu. Sto valjda ima smisla, ja sam musko a pravljen je za zenke.

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...