Jump to content
IGNORED

Kutak za romanticne


pt 2.0

Recommended Posts

ne znam je li bilo, preletala sam prethodne postove, ali vidim da se preslo sa rom-coms na cistu romantiku

 

btw, fleabag, narocito season 2 i lovesick, narocito season 1 - umerena, pametna romantika. preporucujem.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
6 hours ago, April said:

 

Jao, ona scena kad bije lavove, svaki dan bih mogla da je gledam.🧡

Ovo sam gledala u Kozari sa bratom, rodjenim, on nije znao o cemu se radi, celi film me sutirao "bar da glumica nije ruzna!", a meni bila prelepa, a danas mi je jos lepsa

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, Sara said:

Jao, ona scena kad bije lavove, svaki dan bih mogla da je gledam.🧡

Ovo sam gledala u Kozari sa bratom, rodjenim, on nije znao o cemu se radi, celi film me sutirao "bar da glumica nije ruzna!", a meni bila prelepa, a danas mi je jos lepsa

 

Kad je 99. krenula bežanija pred bombardovanje, najozbiljnije smo razmatrali Keniju. Ja ništa o Africi nisam znao, ali Out of Africa...bilo mi je sasvim dovoljno.

Link to comment
7 hours ago, Lena said:

Ovo je isto komedija i to baš matora: Pillow Talk.

Igraju Rok Hadson i Doris Dej.

Secam se tog filma, oni su komsije koje se mrze plus su telefonski dvojnici, tako nesto.😂

  • Wub 2
Link to comment

Ja imam falinku po pitanju romanticnih filmova, ako slucajno nacujem da nema hepi end samo me se puskom moze naterati da gledam.

U zivotu ne bih gledala (i nisam)  Titanik ili taj Notebook ili nesto gde je neko bolestan i na kraju umre.

Drugo je kad ne znam sta se sprema.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Ladno nikad nisam gledala Ženu francuskog poručnika.

Portret dame mislim da jesam, ali se dovoljno ničega ne sećam da bih mirno mogla opet. Tad je NK bila retka lepotica (bez intervencija na licu… jbt nikada toj ženi neću oprostiti što je napumpala usta… cela njena specifična, moćna lepota je otišla time)

  • +1 2
Link to comment
46 minutes ago, pariah said:

:heart::heart::heart:

Uopste mi nisu docarale ljubav :sad:.

I ona cuvena scena je toliko duga da je publika u bioskopu presla u neki bzv mod i sve pokvarili. Gledala sam na festu 

Edited by Sandradjer
  • +1 1
Link to comment

Pokušavam da se setim koji romantični film volim i bukvalno mi ništa ne pada na pamet, izuzev pola priča u Lav ekšli. I to ona zliglijevska, o tipu koji je zaljubljen u devojku od druga, pa kad dođe na vrata. Eto ja bih to napisala na kartonu tako, a ostalo jedino iz vizure klasika, 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Sandradjer said:

Uopste mi nisu docarale ljubav :sad:.

I ona cuvena scena je toliko duga da je publika u bioskopu presla u neki bzv mod i sve pokvarili. Gledala sam na festu 

Slažem se da su sex scene nepotrebno predugačke. To je jedino što zameram. Post raskid susret u onom kafeu je  antologijska scena, da se stegne grlo a bogami i pusti suza. Bilo muška bilo ženska.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...