Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kralj

    518

  • 1n54jd3r

    468

  • uini

    427

  • Micko8

    415

Za PO se iznova ispostavlja da je najbitnija stavka zdravlje i izostanak povreda. Kakav bedak za Zion-a i Batler-a. Nadam se da ce Karuso biti ok, i da sivonja Dramond nece vise videti parketa.

Edited by 1n54jd3r
  • +1 2
Link to comment
5 hours ago, Zli Gli said:

Ala mrzim kad gledam makar i deo ovakvih ocajnih meceva kao Fila - Majami, pitam se cime svi ti ljudi zasluzuju tolike pare kad mogu tako ocajno da igraju tako dugo. Nagetsi da se sutiraju u dupe zbog one titule, namestilo im se kroz ceo plejof i kao slag na tortu da ovo sto se zove Majami igra finale NBA. Valjda ce proci Bulse pa da odu Seltiksima na revans ali uopste nisam siguran, sa ili bez Batlera.

Samo se Denveru sve namestilo i nikome vise u istoriji NBA lige. Na primer Dzordanu se nije namestilo da su sve NBA dinastije izumrle kada su njegovi Bullsi usli u prajm te da maltene nije imao konkurenciju :fantom: Lebronu i Durantu se nije namestilo da su igrali u super timovima. Janisu, Leonardu i Curry-u se nije namestilo da su im konkurenti imali brdo povreda, kada su osvajali titule. Naravno da je nekim timovima bilo potrebno i malo srece pri osvajanju titule. Ali ako se pogleda malo dublje, Denver je nije imao ni manje ni vise od ostalih timova koji su osvajali titule kroz istoriju.

Edited by Micko8
  • +1 6
Link to comment

I samo da dodam. Sve i da je Denverova  titula najsrecnije osvojena  u istoriji takmicenja. Oni su tu srecu najvise i zasluzili. Posle bubble sezone je trebao da krene njihov uspon i onda su im se dogodile povrede. Da ih nije bilo Denver bi verovatno imao jos koju osvojenu titulu. Tako da su ih kosarkaski bogovi nagradili za propusteno prosle sezone:)

Edited by Micko8
  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment

Pa i nisu ih nešto nagradili, bili su bolji od svih ostalih. Računajući da je umesto Lejkersa mogao da im dođe augodni GSW ili umesto Majamija Boston, pa da to bude neki faktor glede prstena je popriličan SF.

Link to comment

Inače, od svih mitologija oko plejin aždaja na zapadu, prognoziram da će u narednom kolu, ko god dobije u poslednjoj utakmici, plejin ekipe uzeti 2, najviše 3 utakmice.

  • +1 1
Link to comment

Nije isto igrati finale protiv Majamija sa prednoscu domaceg terena i kad gostujes Bostonu, mada nije njihova krivica sto su se ovi raspali. Svakako faktor srece visok kroz ceo plejof.

 

No, jebo Nagetse, da vidimo kvote za osvajanje:

 

 

Screenshot_20240418_144840_Chrome.thumb.jpg.22ec2a40ed258e02b3f5501d590fb1ed.jpg

 

Dakle, da se kladim stavio bi kucu na Seltikse i mini pokrivanje na Vulvse koji su potcenjeni zestoko. Nagetsi precenjeni a pobednik izmedju Klipersa i Dalasa vrlo lako moze jako do samog kraja. Eventualno i Milvoki da vaskrsne nekim cudom, ostali bez sansi.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Gotivni su mi Vulvsi, gotivan mi je i KAT iako ću ovo napisati, ali mislite li da njegov povratak može poremetiti do sada odlično postavljen sistem gde svako zna svoju ulogu?

 

Naravno, neko me lako može demantovati stanjem na tabeli u trenutku KATove povrede, moguće i da su tada bili ovoliko visoko ali sam zaboravio.

Edited by Milošica
Link to comment
1 hour ago, Zli Gli said:

Nije isto igrati finale protiv Majamija sa prednoscu domaceg terena i kad gostujes Bostonu, mada nije njihova krivica sto su se ovi raspali. Svakako faktor srece visok kroz ceo plejof.

 

No, jebo Nagetse, da vidimo kvote za osvajanje:

 

 

Screenshot_20240418_144840_Chrome.thumb.jpg.22ec2a40ed258e02b3f5501d590fb1ed.jpg

 

Dakle, da se kladim stavio bi kucu na Seltikse i mini pokrivanje na Vulvse koji su potcenjeni zestoko. Nagetsi precenjeni a pobednik izmedju Klipersa i Dalasa vrlo lako moze jako do samog kraja. Eventualno i Milvoki da vaskrsne nekim cudom, ostali bez sansi.

Denver je igrao protiv najboljeg tima iz Istocne konferencije u NBA finalu. Da je iko vise vredeo od Majamija na Istoku , taj tim bi i igrao i finale. Ni Boston ne bi bolje prosao od Majamija u finalu.

Edited by Micko8
Link to comment

Кад четири пута некога победиш у кратком временском интервалу онда си бољи и ћао, нема приче. Нба титула је реално једна од најпоштенијих/заслуженијих у спорту баш због тога, нема оно као један меч, имао си лош дан и слично.

  • +1 4
Link to comment

The Spurs sensation sits down (thankfully) for an exclusive with The Ringer to talk about Jokic, Embiid, Pop, and a rookie season unlike any other. “I always want more, so I’m not surprised,” he says.

By Kevin O'Connor  Apr 18, 2024, 9:03am EDT

 

 

  • Hvala 1
Link to comment

Ja sam se baš smorio kad sam video da je Zion tražio izmenu nakon postignutog koša. Tako nešto nikad ne sluti dobro. Jbg bedak


Inače tv trijumfalno vraćen na svoje mesto nakon nekoliko meseci provedenih u kutiji zbog klinca 5yo i vaspitnih razloga. Play off može da počne :D


 

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...