Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

1 hour ago, 1n54jd3r said:

Miami moze da dobije Filu, ako si na to mislio.

I ja mislim da Jovic ima veliku sansu da umoci danas:)

Link to comment
  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kralj

    518

  • 1n54jd3r

    467

  • uini

    427

  • Micko8

    415

41 minutes ago, 1n54jd3r said:

 

Dugo im je trebalo a videlo se cim je krocio na teren, prvi minut protiv Hjustona da je bolji igrac od vehabije:)

Edited by Micko8
Link to comment
1 minute ago, Micko8 said:

Dugo im je trebalo a videlo se cim je krocio na teren, prvi minut protiv Hjustona da je bolji igrac od vehabije:)

Nije fora u tome Micko. Jesi odslusao do kraja klip uopste?

  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, 1n54jd3r said:

Nije fora u tome Micko. Jesi odslusao do kraja klip uopste?

Ma nije stos u klipu i u nekoj analitici. Nego se videlo odmah vec tada golim okom  koliko je Jokic ozbiljniji igrac od njega. Pa su pokusali da ga stavljaju da igra sa Nurkicem u paru , pa ga opet vracali da pocinje sa klupe i tek su onda skontali da je Jokic  pravi izbor. Ja sam gledao skoro sve Jokiceve utakmice koje je odigrao za Denver i tu ruki predsezonu i na tim utakmicama je izgledao bolje od Nurkica jbg.

Edited by Micko8
Link to comment
53 minutes ago, 1n54jd3r said:

Nije fora u tome Micko. Jesi odslusao do kraja klip uopste?

Bilo je to sto puta, prico je ovaj Klompa to i kod onih DNVR.

Link to comment
1 hour ago, 1n54jd3r said:

Nije fora u tome Micko. Jesi odslusao do kraja klip uopste?

 

Ja ništa nisam skontao šta pričaju, imam osjećaj da mi je mozak spržen.

  • Haha 1
Link to comment

Jokic je u svojoj drugoj sezoni bio bolji od Bird-a u njegovoj drugoj. A pri tome bio i mladji od potonjeg u tom periodu.

  • +1 2
Link to comment

Koji to igrač u NBA, ma u bilo kojoj ligi je igrao kao Jokić? Ni sada niko ne igra na njegov način sa njegovim sajzom.

Link to comment

Izvinjavam se i ja svima koji su se pronasli prozvani ali jbg, tako ide u zivotu kad te neko provocira bez po' kurca. Ne izvinjavam se ovima sto vole Lejkerse i GS i Nagetse i Jokica i ne postuju staaaari NBA.

 

Fila dobija Majami i ispada posle od Niksa 4:2 a Majami dobija maksimalno jedan mec protiv Seltiksa, mozda bude cak i metla. 

Link to comment

Postuje ali sigurno ne misli da je Jokic bolji i uspesniji od njega, bar ne jos uvek. Ovde je mnogima vec u nekoj top X kategoriji svih vremena, ako osvoji ne daj boze i drugu titulu zacementirace se kao GOAT, kakvi Dzordani i Viltovi i ostali. Evo i od Birda je statisticki bio bolji u svojoj drugoj sezoni, znaci njega je vec nadjebao jer statistika sve govori.

Link to comment

Ovo za Zajona jeste tužno, ali taj tim svakako nema realnih šansi da nešto uradi ove sezone (da pretpostavimo da prođu u plej of) jer druga zvezda ekipe - Ingram, nije baš zadovoljan trenutnim statusom. To će morati nekako da reše tokom leta, da li trejdom BI ili promenom trenera. 

Što se tiče ovog MPJ-ovog brata, ne bih se začudio da ova presuda utiče na plejof učinak MPJ-a, makar na startu. Kada je tek "mali" optužen, Majkl je imao nekoliko losijih utakmica. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...