Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Nema šanse da je on bolji PF od Timija, iako je Timi kasnije bio centar, a ne PF.

Edited by napadaj
Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kralj

    527

  • 1n54jd3r

    476

  • uini

    449

  • reg

    419

58 minutes ago, napadaj said:

Nema šanse da je on bolji PF od Timija, iako je Timi kasnije bio centar, a ne PF.

 

garnett je pravi pf, timmy je bio ludi centar, cak i kada je cepao pf ..to mi je nesto kao obrva davis, i kada igra pfa, on je centar; duncan je za mene u top 10 svih vremena, nevezano za poziciju. kod pf sam u fazonu, 1 garnett 2 barkley 3 malone mailman 4 nowitzki 5 mchale

  • +1 1
Link to comment
32 minutes ago, napadaj said:

Taj disklejmer ja čitam "Verovatno je najbolji PF ikada, a titulu je uzeo sticajem okolnosti".

 

mislio sam tu na garnettove godine i sticaj okolnosti u kojem su celticsi napravili tim za titulu

 

zato je za mene licno manje vise nebitno ko je uzeo titulu ili se plasirao prvi u regularnoj sezoni; to je sve neki kontekst na koji samo delimicno igraci uticu

 

btw, zaboravio sam duranta a on mi je zapravo drugi nakon garnetta :i

Link to comment

A ja Durenta više gledam kao 3 nego kao 4 :D

 

Može Garnet na prvo mesto četvorki ako se Dankan ne računa, ali mislim da ga većina stavlja na tu poziciju.

 

 

  • +1 1
Link to comment
Just now, Sundance Kid said:

cekaj stani, arena prenosi samo denver i lakerse, nista phoenix, nista new york?

Ništa Finiks. Ništa Nju Jork.

Edited by Milošica
Link to comment
17 minutes ago, Sundance Kid said:

cekaj stani, arena prenosi samo denver i lakerse, nista phoenix, nista new york?


Get a fuck out, ja tempirao ceo dan da se u 21:30 odjavim od spoljnog sveta :cry:

 

Odoh u mts da aktiviram nba pass ako nije kasno 

Edited by ducca
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...