Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

3 minutes ago, Zli Gli said:

Postuje ali sigurno ne misli da je Jokic bolji i uspesniji od njega, bar ne jos uvek. Ovde je mnogima vec u nekoj top X kategoriji svih vremena, ako osvoji ne daj boze i drugu titulu zacementirace se kao GOAT, kakvi Dzordani i Viltovi i ostali. Evo i od Birda je statisticki bio bolji u svojoj drugoj sezoni, znaci njega je vec nadjebao jer statistika sve govori.

 

Ma koji goat, uvrteo si Gli neke spiritualne teze koje niko živi ne zastupa. Uzme li titulu ide rame uz rame sa Hakimom, ima tu još 10ak imena ispred. Neki su i aktivni, budi spokojan.

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kralj

    518

  • 1n54jd3r

    467

  • uini

    427

  • Micko8

    415

4 hours ago, Hele said:

 

 

 

 

Uh, vratila mi se sećanja na utakmicu Kingsi - Lejkersi i onu (ne)srecnu trojku. :( Trebalo je neko upozorenje da staviš.

 

3 hours ago, 1n54jd3r said:

steta stvarno, ne mogu da zamislim u kojoj je depri covek

 

 

Mogu samo da zamislim kako je fanovima, kada sam se ja koji nešto ne volim Pelse izbedačio kada sam video kako Zajon napušta teren,  antiklimaks večeri.

 

Večeras ni blizu zanimljive utakmice iz aspekta plejofa, ne vidim ni Filu ni Majami da dobijaju serije protiv Njujorka i Bostona. Da je bar Milvoki ostao na drugom.

Link to comment

Zanimljivo, kad MPJ-ov brat namesta za sebe onda trajni otkaz, a kad Bobi namesta za piletinu onda funny video. Silver jede govna.

  • +1 1
Link to comment

Fila gubi lopte kao juče Golden Stejt. Koliko li će trebati Doku da provali kako da doture loptu do Embiida?

 

edit: ne, ne, neeeeee...samo fali da Batler izađe u svlačionicu posle jučerašnje povrede Zajona.

Edited by reg
Link to comment

Istekao mi edit pa nisam stigao da ispravim, elem, neverovatno mi je koliko Nik Nursu treba da reši zonu Majamija. Ove dve četvrtine deluju kao da nemaju trenera i da nikad nisu videli zonu.

  • +1 1
Link to comment

Batum x faktor za Filu. Odavno nisam gledao tekmu gde igrac kanali ekipu kao veceras Hiro. Uzasan je, a ne prestaje da uzima suteve.

Batler ima 5 ukradenih lopti i igra sa bolom u kolenu.

Edited by 1n54jd3r
  • +1 1
Link to comment

Kakav je sad koš dao Batum iz ofanzivnog skoka, čovek igra utakmicu sezone. Daje 5 poena po utakmici, najviše ove sezone 19, protiv tenkista iz Toronta.

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...