Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Slažem se sa goofsom i Milošicom, moguće je da igrač, u konkretnom slučaju Drejmond, bude istovremeno i gnjida i inteligentan igrač, kao i da GSW zaokupi pažnju forumaša na 'prvi dan posle kraja dinastije'.

 

Ljudi su obeležili pola 2010ih i što reče neko uspeli da uzmu 2022-e titulu na iskustvo, iako su bili na zalasku.

Link to comment
  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kralj

    517

  • 1n54jd3r

    467

  • uini

    427

  • Micko8

    415

Prošle godine sam gledao sve jednu utakmicu Denvera u PO u izravnome prijenosu, osim 2. finala gde sam loše navio alarm, ali ovo u najavi epsko mrcvarenje sa jebenom Lebronom i sudijama bih zaista mogao da preskočim, kontam da će biti pakleno za gledanje, pakleno za navijače Denvera, naravno. 

Link to comment

Prolazi Denver u 6 tekmi. Imaju vremena da se odmore, a onda se pali masina. Jamal zivi za plejof, znamo da Jokic prakticno nema los dan kada krene doigravanje. Zna se hijerarhija u ekipi, nema lutanja. Reggie ce igrati max 10min i nece stici da ukanali ekipu. Odbrana ce da se utegne, a 3pt% ide na preko 40%.

  • +1 1
Link to comment

 

ne znam šta je jadnije, da li to što treniraju strogoću na graničnom nba igraču umesto da su bar našli nekog ko ubacuje 5 poena u proseku ili pak što ga banuju FOR LIFE za ovakvu glupost dok u isto vreme puštaju po petnaest reklama i kajrona za kladžu na svakoj tekmi

  • +1 5
  • -1 1
Link to comment

Sta mislite dali  li Jovic moze , da izvinite na izrazu, da naguzi Embiid-a danas???

Edited by Micko8
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
3 minutes ago, Calavera said:

 

ne znam šta je jadnije, da li to što treniraju strogoću na graničnom nba igraču umesto da su bar našli nekog ko ubacuje 5 poena u proseku ili pak što ga banuju FOR LIFE za ovakvu glupost dok u isto vreme puštaju po petnaest reklama i kajrona za kladžu na svakoj tekmi

Nebitan lik, neki coban, budala. Najveci skanadal lige je to sto Lebron igra godinama nadopingovan a istrga se ne pokrece:fantom:

Edited by Micko8
  • -1 1
Link to comment
4 minutes ago, Micko8 said:

Sta mislite dali  li Jovic moze , da izvinite na izrazu, da naguzi Embiid-a danas???

Miami moze da dobije Filu, ako si na to mislio.

Link to comment
7 minutes ago, Calavera said:

 

ne znam šta je jadnije, da li to što treniraju strogoću na graničnom nba igraču umesto da su bar našli nekog ko ubacuje 5 poena u proseku ili pak što ga banuju FOR LIFE za ovakvu glupost dok u isto vreme puštaju po petnaest reklama i kajrona za kladžu na svakoj tekmi

 

 

Al zato ako tučeš ženu ili dvaput vitlaš pištoljem po instagramima, sve okej, eto te nazad za 2-3 meseca.

  • +1 2
Link to comment

Warriorsi nisu titule uzeli zbog šuta za 3 nego zbog najbolje odbrane u ligi.

Čak je u ligi bilo ekipa koje su više šutirale za 3 od GSWa.

Pa i Cavsi s kojima su igrali.

Link to comment
6 hours ago, goofs said:

Stef je promenio košarku onim šutevima kao iz igrice. Stef, Džordan i Vilt su najveći revolucionari NBA basketa. Ne zajebavam se, svi ostali veliki igrači su igrali unutar nekog šablona koji je košarka već imala, eventualno malo izvan, i peglali to maksimalno.

Ja bih dodao i Jokića kao revolucionara košarke.

  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...