Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Karijevo žvakanje gume je 1000 puta legitimniji argument od "ulazilo im je svašta" :D

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Ulazilo im je svašta jer su se potrudili da im ulazi svašta. Zvuči pogrešno, ali je tako.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Nisam ljubitelj prangijanja, ja volim staaaari basket sa vise fizickog kontakta a ovi su to ubili jbg. Ipak svaka cast na procentima suta u tih x sezona kad su dominirali, majstori su bili obojica.

Link to comment

Ako voliš staaaaaari basket sa više fizičkog kontakta, kako onda ne voliš Grina? :blink:

Edited by Filozof manijak
Link to comment
26 minutes ago, Zli Gli said:

Ja nisam voleo GS jer su besomucno silovali taj sut i sve se svodilo na to i eto ulazilo im je svasta, od otvorenih suteva do ludackih preko ruke ili sa 8-9 metara. Plus Karijevo zvakanje one gume i Klej koji se tek nesto manje kurcio plus Grin kojem je liga dozvolila da glumi zajebanog lika a on samo smrad koji je za sve podmukle prljavstine trebao imati mnogo cesce i duze suspenzije. 

 

Ukratko, govnarska ekipa i lepo je sto su ispali.

ne pratiš mnogo basket, samo onako rezultate?

  • +1 4
  • Haha 2
Link to comment

Stef je promenio košarku onim šutevima kao iz igrice. Stef, Džordan i Vilt su najveći revolucionari NBA basketa. Ne zajebavam se, svi ostali veliki igrači su igrali unutar nekog šablona koji je košarka već imala, eventualno malo izvan, i peglali to maksimalno.

  • +1 5
Link to comment

Pre bih rekao da je Medzik revolucionar, nego Džordan, ali takve dijagnoze su po meni precenjene. Dosta je tu i do spleta okolnosti, konteksta...

 

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Zli Gli said:

Ja nisam voleo GS jer su besomucno silovali taj sut i sve se svodilo na to i eto ulazilo im je svasta, od otvorenih suteva do ludackih preko ruke ili sa 8-9 metara. Plus Karijevo zvakanje one gume i Klej koji se tek nesto manje kurcio plus Grin kojem je liga dozvolila da glumi zajebanog lika a on samo smrad koji je za sve podmukle prljavstine trebao imati mnogo cesce i duze suspenzije. 

 

Ukratko, govnarska ekipa i lepo je sto su ispali.

 

kakvo besomucno silovanje suta, imali su vrhunski ball i player movement, trougao prilagodjen povrsini na kojoj se igra savremen basket i ekipi u kojoj igra steph curry

nije to nikakvo besomucno prangijanje vec vrlo precizno i sa puno iteracija izvodjen napad

 

 

a na sve to, igrali su i opasnu odbranu, i to skorije

 

 

  • +1 8
Link to comment
1 hour ago, freethrow said:

ne pratiš mnogo basket, samo onako rezultate?

 

ti pratis? mnogo?

cekaj brt, zar nisi ti onaj koji je pisao "strength in numbers", "posibacemo se (mi=gsw, lol) sa svima", "daleko u PO", pre samo 2-3 nedelje?

 

Link to comment
1 hour ago, Filozof manijak said:

Ako voliš staaaaaari basket sa više fizičkog kontakta, kako onda ne voliš Grina? :blink:

 

Pod fizicki kontakt mislim na muski fizicki kontakt, ne na njegovo podmetanje nogu i pederske fore zbog kojih bi na bilo kojem basket terenu dobio pesnicu u glavu bez najave. 

 

I svi koji se pecaju na necije misljenje na forumu x i osecaju potrebu da repliciraju duhovito bez nekih argumenata, mogu da ga duvaju. Pa ko se pronadje, pronadje. Npr. ovaj sto gleda mnogo kosarke.

  • +1 1
Link to comment

Denver je najebao. Liga ce sve uciniti da progura smrdljive Lejkerse. Utakmica protiv Pelikansa je bila pokazna vezba za to. Odonos slobodnih bacanja dve ekipe i kakve su samo faulove dosudjivali  jednoj ekipi a na drugoj nisu:fantom: Znaci Denver mora da dobije prve dve utakmice kod kuce da bi se necemu nadao. Ko ih jebe , sami su krivi sto su izgubili dobijenu utakmicu protiv San Antonia. Onaj drugi deo kostura je smejurija, Sakremento ili Pelikansi i onda Klipersi ili Dallas. Tako je to kada imas miki maus trenera i zvezdu tima sa velikim oscilacijama i promenama u raspolozenju.

Edited by Micko8
  • Haha 3
Link to comment

zligli kao i po obicaju prica napamet

 

evo od 2014-15 sezone gde je gsw bio po sutu za tri poena u ligi:

 

4, 1, 5, 17, 8, 25, 5, 3, 1, 4

 

houston u medjuvremenu

 

1, 2, 1, 1, 1, 1, 3, 4, 22, 12

 

sami highlightsi i broj trojki curryja i thompsona je samo davao taj utisak da su sutirali puno a u realnosti niko osim njih dvojice nije sutirao puno. uostalom kada se sezonama sutira izmedju 38-41% i treba da sutiraju, mozda zapravo i nisu dovoljno ni sutirali.

  • +1 2
Link to comment

@189-, apsolutno ali to je tek jedan aspekt cele logike, koja se u ovom thinking bball videu pojasnjava potanko u drugom delu. 

nebitno, samo, mnogo je bespotrebnih hot tejkova ovde od 3-4 lika, utemeljenih na licnoj percepciji ili cesce predrasudi.

 

mozemo mi to mnogo bolje, kao tim :lol:

  • +1 1
Link to comment

Ni meni se GS nikada nije preterano dopadao, good riddance,( ono Curry-evo zvakanje gume za zastitu zuba je odvratno). Plus ono pedersko dovodjenje Duranta i ubijanje bilo kakve konkurencije:by:

Edited by Micko8
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...