Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Ne pleja, nego čoveka koji zna da tapka loptu. Strela, Dzoker i Redzi, a 2 nisu igrala.

 

Bas takve cinjenice ih svrstavaju u idealno ukomponovane timove.

 

Link to comment

Hjuston pre 20 dana imao skor 25-34 i bili su otpisani, a danas imaju 35-35 i prakticno su usli u trku za plej-in.

 

Zanimljiva stvar je da se Sengun povredio pre 14 dana i od tada su nepobedivi.

Edited by Hele
  • +1 2
Link to comment

^pri cemu sam ja ocekivao da jabari smith obvladava na centru, a on ili cjorak ili se bije pa ga iskljuce :i

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Hele said:

Hjuston pre 20 dana imao skor 25-34 i bili su otpisani, a danas imaju 35-35 i prakticno su usli u trku za plej-in.

 

Zanimljiva stvar je da se Sengun povredio pre 14 dana i od tada su nepobedivi.

bice da je ipak do protivnika u tom periodu

skoro sve ekipe van PO

Link to comment

Dobili su zadnjih par i sa Sengunom a od tih 10 pobeda u zadnjih 11 meceva, 4 ekipe su u plejof zoni i Bulsi sigurni za plejin, dakle 50% meceva nisu bili naivni protivnici. Tesko ce izdrzati ali bar se malo zakuvalo.

 

Navodno ce se Embid vratiti pred kraj regularnog dela, imacemo verovatno na papiru dva derbija u prvoj rundi istoka, Boston - Fila i Milvoki - Majami (ili obrnuto). Realno dva ciscenja ali bar zvuci zanimljivo u najavi. 

Link to comment

Ladno Minesota i OKC igraju u istom terminu, od ponoći, protiv Voriorsa i Baksa. 

 

Majami protiv Klivlenda od 11. Imaju lakši raspored od Indijane koja igra noćas sa Lejkersima, ali još uvek bi mogli da završe u plej-inu.

Link to comment
1 hour ago, Zli Gli said:

Dobili su zadnjih par i sa Sengunom a od tih 10 pobeda u zadnjih 11 meceva, 4 ekipe su u plejof zoni i Bulsi sigurni za plejin, dakle 50% meceva nisu bili naivni protivnici. Tesko ce izdrzati ali bar se malo zakuvalo.

 

Navodno ce se Embid vratiti pred kraj regularnog dela, imacemo verovatno na papiru dva derbija u prvoj rundi istoka, Boston - Fila i Milvoki - Majami (ili obrnuto). Realno dva ciscenja ali bar zvuci zanimljivo u najavi. 

Kakav derbi sa Embiidom u plej of-u:dry: Naravno da vucibatini nije nista, pokusavaju da skinu pritisak sa njega, pa se nadaju da ce proigrati u plej of-u. Ispadaju u prvoj rundi ovaj put:fantom:

Link to comment
16 minutes ago, Micko8 said:

Kakav derbi sa Embiidom u plej of-u:dry: Naravno da vucibatini nije nista, pokusavaju da skinu pritisak sa njega, pa se nadaju da ce proigrati u plej of-u. Ispadaju u prvoj rundi ovaj put:fantom:

 

misliš da nije imao operaciju meniskusa? to bi bio neki next level shit

Link to comment

Neka se neko ukljuci u prenos Klipersa i Siksersa, zasto samo mene da bole oci i mozak

 

Pritom Klipersi u ful sastavu osim Vestbruka, zabrinjavajuce

  • Haha 3
Link to comment
20 minutes ago, Zli Gli said:

Neka se neko ukljuci u prenos Klipersa i Siksersa, zasto samo mene da bole oci i mozak

 

Pritom Klipersi u ful sastavu osim Vestbruka, zabrinjavajuce

 

Poluvreme, a bas si me zainteresovao.  Ne moze gore da bude of Portlanda i Denvera juce.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...